Opinie o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.B.I. TASBUD S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.B.I. TASBUD S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.B.I. TASBUD S.A. w Warszawa

Andrzej Bohdan

Firma w porządku. Dobry social, pensja naa czas, pączki dla dzieci

Hatrik

Zapomnij o tasbud s.a. pracowałem dwa lata wgl nie liczą się z pracownikiem nie ma wsparcia żadnego z ich strony masz (usunięte przez administratora) i tyle

Czy ktoś odzyskał zaległe wypłaty od firmy? Czy firma dalej nie wypłaca pieniędzy i myśli, że uda jej się uniknąć odpowiedzialności?

Kolejny były pracownik

Żadnej informacji zwrotnej od pracodawcy, urzędów itp.

Czy w F.B.I. TASBUD S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Miras

tak, między innymi: 1. wypłaty wypłacane z co najmniej miesięcznym opóźnieniem bez żadnego wytłumaczenia 2. Pakiet enelmed, za który pobierana jest składka z konta ale do kieszeni firmy, a nie do przychodni :)

As

Najpierw trzeba otrzymać podstawowe świadczenia....

Inżynier Budowy

Rekrutacja zaczęła się planowo. Rozmowę prowadził prezes firmy, trwała ok. 20 minut, zapisywał coś w CV w trakcie odpowiedzi na pytania. Następnie zostałem poproszony o wyjście do recepcji i po 5 minutach poproszony ponownie. Okazało się, że zostałem przyjęty. Pani w Kadrach bardzo kompetentna i przyjemna, szybko umówiła mnie na badania lekarskie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
asdfgh

Omijać szerokim łukiem!!! Nie płacą za faktury przez kilka miesięcy, brak osób kompetentnych na budowie, nie odbierają telefonów, brak jakichkolwiek informacji (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

F.B.I. TASBUD S.A.

W biurze staramy się stawiać na luźniejszy dress code utrzymany w stylizacji smart casual.

Joanna
@F.B.I. TASBUD S.A.

czy taki pracownik budowlany ma zapewniony strój roboczy, dwa-trzy komplety na zmianę ?

@Joanna

Pani Joanno, Wszystkim pracownikom budowlanym zapewniamy komplet odzieży ochronnej.

podwykonawca
@Joanna

tak - odciągną ci z pensji (usunięte przez administratora) ;D (usunięte przez administratora) podwykonawców, to i pracowników pewnie też :D

podwykonawca

Omijać szerokim łukiem!!! Nie płacą za faktury przez kilka miesięcy, brak osób kompetentnych na budowie, nie odbierają telefonów, brak jakichkolwiek informacji Po prostu (usunięte przez administratora) obracający nie swoimi pieniędzmi Te wszystkie pozytywne opinie to sam sobie TASBUD wystawia

Jacek

Może po prostu pracownikom się dobrze pracuje i dlatego nie ma takich opinii. Skąd wiesz o opóźnieniach w wypłatach? Jesteś zatrudniony i nie dostałeś kasy na czas? Czy po prostu słyszałeś o takich sytuacjach?

Dareczek

Praca w firmie F.B.I TASBUD jest naprawde super zgrany zespół ,współpraca jest niesamowita tak samo jak atmosfera i bardzo wysoki poziom wykonywania pracy zwiazany z obiektami i ich wykonanymi pracami ,traktujemy sie wszyscy jak rodzina Pozdrawiam

Zainteresowana

Witam! Czy w obiekcie w Michalowku k. Załusk na stanowisko pracownik produkcji przewidziana jest praca dla kobiet? A może pod uwagę są brani tylko panowie? Pozdrawiam!

Robert

Siema! Szukam nowego miejsca pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie F.B.I. TASBUD ? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Robert

Seba1248

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia została zamknięta? Aplikowałem poprzez portal Pracuj. pl i nie wiem czy się nie spóźniłem.

@Seba1248

Dzień dobry, Prośba o kontakt mailowy: rekrutacja@fbitasbud.pl, Dział Rekrutacji udzieli Panu informacji o statusie aplikacji.

Dzień Dobry, kiedy rusza rekrutacja do nowego obiektu w okolicach Załusk? Gdzie mozna wysłać dokument CV?

@Zainteresowany

Dzień dobry, CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@fbitasbud.pl, aktywne oferty pracy dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce oferty pracy: https://fbitasbud.pl/oferty-pracy/

Proszę o informację na temat rekrutacji do obiektu w okolicach Załusk. Gdzie można wysłać aplikacje?

@Zainteresowany

Aktualność
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD na szklanym ekranie jako ekspert na wydarzeniu organizowanym przez Instytut Techniki Budowlanej – „Wspieramy eksport wyrobów i usług budowlanych”

V-ce Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD dr inż. Andrzej M. Czapczuk uczestniczył jako ekspert w debacie organizowanej przez Instytut Techniki Budowlanej poświęconej tematyce potencjału polskiego eksportu wyrobów i usług budowalnych.

Wydarzenie rozpoczęło wystąpienie Anny Korneckiej - Wiceminister Rozwoju, Pracy i Technologii do spraw budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa, nawiązujące do trwającego w dniach 21 – 25 czerwca Tygodnia Przedsiębiorcy. O narzędziach wspierających eksport – badaniach, ocenach technicznych i certyfikatach opowiedzieli: mgr inż. Anna Panek - Zastępca Dyrektora ds. Oceny Technicznej i Harmonizacji Europejskiej, ITB oraz dr inż. Krzysztof Kuczyński - Zastępca Dyrektora ds. Badań i Innowacji, ITB.

Wydarzenie zwieńczyła debata pt. „Szanse i wyzwania eksportu z punktu widzenia polskich przedsiębiorców” z udziałem dra inż. Roberta Geryło - Dyrektora Instytutu Techniki Budowlanej oraz dra inż. Andrzeja M. Czapczuka - V-ce Prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD i Prezesa Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, dra inż. Szymona Firląga - Prezesa Związku Pracodawców Producentów Materiałów dla Budownictwa, Janusza Komurkiewicza - Prezesa Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi oraz Członka Zarządu FAKRO Sp. z o.o., dra inż. Jacka Michalaka - Wiceprezesa Zarządu ds. Rozwoju, Atlas Sp. z o.o. oraz dra inż. Sebastiana Walla - Przewodniczącego Europejskiej Organizacji ds. Oceny Technicznej, ITB.

Eksperci dyskutowali m.in. na temat zapotrzebowania na wyroby budowlane w Unii Europejskiej i wynikających z tego możliwościach dla eksportu wyrobów produkowanych w Polsce,  w tym materiałów budowalnych związanych z termomodernizacją oraz stolarką okienną. O eksporcie w tym o jednym z trudniejszych rodzajów eksportu usług, czyli eksporcie generalnego wykonawstwa opowiedział dr inż. Andrzej M. Czapczuk. Wejście na nowe, nieznane rynki wymaga długotrwałego, często wieloletniego przygotowania. Jednym z tajników sukcesu działalności Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD zagranicą, w tym na wymagającym rynku skandynawskim jest posiadanie ugruntowanej, mocnej pozycji na rynku rodzimym. Przy eksporcie generalnego wykonawstwa w krajach takich jak np. Szwecja oprócz wymagań unijnych, bardzo ważne jest spełnienie wszystkich uwarunkowań i norm lokalnych. Działania na rynkach zagranicznych wymagają również stworzenia odpowiednich struktur w danym kraju, zbudowania zaplecza, wyszkolenia pracowników itd., co jest procesem skomplikowanym i złożonym. Nie mniej jednak, tak jak w przypadku szwedzkiej spółki akcyjnej w pełni należącej do Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD – TASBUD SVERIGE AB jest to proces bardzo ciekawy, pełny wyzwań i niewątpliwie pozytywnie wpływający na rozwój i siłę Grupy.

V-ce Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD wspomniał również o popularności prefabrykacji w Skandynawii. Sukces eksportu wyrobów budowlanych na rynki zachodnie nie zawsze związany jest wyłącznie z niską, konkurencyjną ceną produktu. Skandynawowie wymagają produktów o najwyższej jakości, spełniających wysokie normy pro-środowiskowe. Takie właśnie wyroby ma w swojej ofercie najnowsza proekologiczna fabryka modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej należąca do Grupy Kapitałowe F.B.I. TASBUD.

Na zakończenie debaty uczestnicy podnieśli jeszcze temat innowacji, która jest wartością dodaną i stanowi przewagę konkurencyjną polskich eksporterów branży budowlanej na rynkach zagranicznych.

Wydarzenie do ponownego obejrzenia dostępne jest online na stronie:

Aktualność
Łączymy świat nauki i biznesu - Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD Partnerem Konferencji Engineering Sciences & Business 2021

Nasza Grupa Kapitałowa aktywnie włączyła się w jubileusz 70 lat istnienia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej. V-ce Prezes Zarządu dr inż. Andrzej M. Czapczuk oraz Dyrektor ds. Ekonomicznych Łukasz Szydłowski 17 czerwca wzięli czynny udział w Konferencji ,,Engineering Sciences & Business 2021” organizowanej przez Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa o. w Białymstoku.

Szeroka tematyka Konferencji objęła zagadnienia związane z transferem nauki i technologii do przemysłu oraz komercjalizacji wyników badań. Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z potencjałem badawczo-usługowym Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku PB, a także działalnością innowacyjnych firm w obszarze nauk inżynieryjnych.

Wśród prelegentów oprócz naszej Grupy znaleźli się również przedstawiciele firm i instytucji współpracujących z WBiNŚ, przedstawiciele Urzędu Miasta Białystok, czy też Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Dyrektor ds. Ekonomicznych Grupy F.B.I. TASBUD Łukasz Szydłowski przedstawił działania i osiągnięcia Pionu Naukowo Badawczego (PNB) funkcjonującego z sukcesami od wielu lat w strukturach Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD. Pion skutecznie stworzył pomost pomiędzy światem biznesu oraz nauki dzięki licznym konsorcjom z wybitnymi jednostkami naukowymi, dotyczącymi m.in. fotokatalitycznych prefabrykatów oraz innowatorskim wysokopunktowanym oraz wielokrotnie cytowanym publikacjom naukowym. PNB realizuje również projekty związane ze sztuczną inteligencją oraz bezpieczeństwem w budownictwie.

PNB Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD od lat prowadzi wielowątkową współpracę z Politechniką Białostocką.  Jej istotnym elementem jest udział F.B.I. TASBUD w składzie Rady Programowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, a także realizacja przez Konsorcjum Politechniki Białostockiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Koszalińskiej oraz Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD wspólnego projektu pn. „Wdrożenie wyników prac B+R w zakresie inteligentnej, energooszczędnej technologii projektowania systemu suchych instalacji hydrantowych w oparciu o zastrzeżone rozwiązanie”.

Konferencja zorganizowana w ramach jubileuszu 70-lecia Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej stworzyła przestrzeń do dialogu naukowców z przedsiębiorcami oraz pozwoliła poznać wzajemne potrzeby, oczekiwania, bariery i możliwości współpracy biznesu i nauki.

Nagranie z przebiegu całej Konferencji ,,Engineering Sciences & Business 2021”dostępne jest online:

Aktualność
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD uczestnikiem i sponsorem Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów Kierunku Budownictwo

W murach Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku w dniach 10 i 11 czerwca 2021 roku odbył się Ogólnopolski Zjazd Dziekanów wydziałów uczelni prowadzących kształcenie na kierunku Budownictwo tym razem zorganizowany został przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Zjazd jest elitarnym spotkaniem osób sprawujących funkcje kierownicze (Rektorzy i Dziekani) na uczelniach technicznych w Polsce, w celu omówienia kluczowej strategii dla kierunku, organizowanym corocznie przez ośrodki akademickie.

Patronat honorowy nad organizowanym wydarzeniem objęli: Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba, Przewodnicząca Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa prof. dr hab. inż. Maria Kaszyńska oraz Prezes Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński.

Zjazd realizowany został w dwóch częściach. Pierwsza (w trybie zdalnym) odbyła się 22 kwietnia 2021 r. Wzięło w niej udział ponad 90 osób, w tym Rektorzy i Dziekani reprezentujący 20 uczelni publicznych, przedstawiciele instytucji badawczych i naukowych oraz organizacji zawodowych. Druga (w trybie hybrydowym) miała miejsce w dniach 10 - 11 czerwca w Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD, która niewątpliwie wraz z Uczelniami stworzyła pomost pomiędzy nauką i biznesem w sektorze budowlanym. Od wielu lat w strukturach Grupy działa z sukcesami Pion Naukowo Badawczy (PNB), który realizuje szereg innowacyjnych projektów m.in. z zakresu sztucznej inteligencji w budownictwie, czy też innowatorskich technologii prefabrykacji. Grupę reprezentował V-ce Prezes Zarządu dr inż. Andrzej M. Czapczuk, dysponujący szeroką wiedzą teoretyczną i zarazem praktyczną.
Mistrz

Witam, czy pracował ktoś już w Szwecji?

@Mistrz

Też chętnie się tego dowiem - oby koś w miarę szybko zareagował na nasze posty. Widziałam, że w F.B.I. TASBUD szukają teraz Inżyniera budowy ds. sanitarnych z językiem angielskim i Montera instalacji i sieci sanitarnych. Czy chodzi Ci o któreś z tych stanowisk?

@Mistrz

Wszystkie oferty pracy, również oferty zagraniczne (np. w Szwecji) publikujemy na naszej stronie https://fbitasbud.pl/kariera/oferty-pracy Zapraszamy do aplikowania.

Mistrz
@Monika

Chodzi mi o montera wentylacji

Wiecie może czy w F.B.I. TASBUD S.A. szukają chętnych na staż?

Osoby zainteresowane stażem lub praktykami zachęcamy do wysyłania CV na adres: praktyki@fbitasbud.pl

Miła atmosfera jak na biuro budowy. Doświadczeni przełożeni co jest rzadkością z mojego doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o F.B.I. TASBUD S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w F.B.I. TASBUD S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy F.B.I. TASBUD S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.B.I. TASBUD S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.B.I. TASBUD S.A.?

Kandydaci do pracy w F.B.I. TASBUD S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.B.I. TASBUD S.A.
3.4/5 Na podstawie 633 ocen.