POLSTARTER

Gdańsk

POLSTARTER

Opinie o POLSTARTER

Może pracownik???

Hej byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na temat tej firmy.Jak się tam pracuje, jaki jest klimat no i cóż jakie są zarobki???Ogólnie pisząc wszystko piszcie .

gickus

Gorąco polecam tą firmę. Mają zasady, i na początku kiepsko płacą - ale jak to się przetrzyma to jest super. Żadnych umów śmieciowych a po 2 miesiącach odpowiednia kasa.

Zostaw opinię o POLSTARTER - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSTARTER