Opinie o Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski w Gdańsk

counter
2 13 29 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski?

Pedro Nowy wpis

Dobry pracodawca, fajna atmosfera choć zawsze można powiedzieć, że do ideału brakuje, ja w każdym razie polecam.

zeriusz Nowy wpis

Pracowałem tu i tam i w wielu firmach, w końcu założyłem swoją działaność, zleceń się narobiło i musiałem zatrudnić kilku pracowników. Terminy wykonania robót trzeba zachować, kary za nieterminowe realizacje trzeba płacić, ale co chwila, szefie nie będzie mnie dziś, szefie spóźnie sie , miałem wypadek nie będzie mnie tydzień, wczoraj nie byłem bo mi coś wypadło, jurto mam opiekę nie będę, idę na krew nie będzie mnie, w sobote nie pracuje, nie nadgodziny nie ja musze szybko do domu wcześniej mógł szef mówić, to co że termin ja nie mogę, tego nie będe robił bo mnie przyjęli do czegoś innego, tego nie umiem nie nauczę się. Można tak pisać bez końca więc oskarżając kogoś o coś, oczerniając zawsze postawcie się z drugiej strony

Serghej
Nazwa działu: Produkcja

Czester, firma jak najbardziej w porządku. To co jest oferowane, dokładnie tak wygląda w rzeczywistości.

Franciszek Nowy wpis
@Serghej

Wypowiadasz się z poziomu osoby pracującej w tym zakładzie, czy może korzystałeś z usług, które oferują? Chciałbym zweryfikować tę kwestię, aby lepiej zrozumieć Twój komentarz.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czester

Nie wiem jak to jest ale przyjmowalem sie na spawacza nie do wełny a premie to jedne wielkie braki

Franciszek
@Czester

Twoja opinia jest trochę niezrozumiała.Co to znaczy, że premie "to jedne wielkie braki"? Masz tutaj na myśli, że w ofercie pracodawcy jest premia, które jest jednak niedostępna dla pracowników?

Częster

Monterów zero co z tym robicie pozdro dla przełożonych

Katarzyna
@Częster

Wiesz może czy w związku z tym firma Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w firmie? Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia?

Tymon

Zawsze jest możliwość pracy w godzinach z umowy tylko, że pewne osoby narzekałyby na niskie zarobki, ja polecam!

@Tymon

A co robiłeś u nas kolego

Czester

Przyjmujesz się na jedno stanowisko a pracujesz na kilkach za te same pieniądze izolacja sami se to róbcie albo docecie innych którzy to robią a ich jest raptem dwóch pozdro dla przełożonych

re12

nie polecam tej firmy od 6 do 18 przymus pełno kamer i podpierdalaczy :)

Tak24Nie
Onnnnn
@re12

Z tymi nadgodzinami to fakt... A powinny być dla chętnych skoro na umowie są inne godziny. Takim sposobem nigdy nie zatrzymaj pracownika na dłużej

Tak8Nie
patri

a ja polecam

Tak2Nie

cert
@re12

nie ma przymusu, przecież musiałeś się zgodzić na nadgodziny jak cię przyjmowali, jak nie to po co zaczynać pracę, a czy kamery wszędzie dookoła: na ulicach, w sklepach, szkołach, kinach, stacjach tobie nie przeszkadzają? w każdym zakładzie pracy są kamery

Tak5Nie3

luk
@Onnnnn

jedni chcą nadgodzin a inni niechcą, nie dogodzisz wszystkim a robotę trzeba zrobić w teminie bo pewnie firma może stracić klienta jak będą opóźnienia

men
@cert

Dla Twojej informacji przy podpisywaniu umowy powiedziano, ze nadgodziny sa dla chetnych i ze nie ma przymusu a co sie potem okazało to o pracy 8godz mozna pomarzyc! jak ktos wyjdzie po 8 godz to krzywo patrza i komentuja... najlepiej to namiot rozbic pod ZBI i im rypac po 12 godzin

Tak1Nie
Olek

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to każdy powód jest dobry żeby sobie marudzić.

TakNie2
x
Nazwa działu: Produkcja
@Olek

I zapewne tak jest, że jedna pensja według umowy na papierze wypłacana , a druga tzw na gębę - wypłacana pod stołem. Każdy prywaciarz tak robi.

Tak5Nie1
Sergej
@Olek

Olek dokładnie !

TakNie

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski?

Grzesiek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Trzeba pracować i zarabiać

gonzo

Powyższe opinie w większości pisane przez roszczeniowców z brakiem umiejętności którzy najlepiej brali by kasę za opieprzanie sie w kącie

Tak8Nie1
byly pracownik

wielka firma a obwiniaja o poslizg jednego czlowieka by mu nie zaplacic za kilka przepracowanych sumiennie godzin....banda zlodzieji a kierownik to pewnie zydowski niemiec....wszystko robisz na kamerach praca dla murzynow nie polecam

Tak4Nie
nolan5

Ja pracowałem cały maj w ZBI na śnieżnej to wszystko co powyżej to prawda. Ja przyjąłem się jako spawacz TIG wyszło na to że wszystko trzeba robić.Marne stawki obiecuj]ą podwyżkę a potem szukają pretekstu by nie dać więcej. Stawka 13 zł niby na próbę a wypłata w formie zaliczki. Brygadzista (usunięte przez administratora) szpicel chodzący mądre jajo :) Odradzam tą firmę jako miejsce pracy.

Tak4Nie

przenikliwy

Umowa śmieciowa 13 zł spawacz ,12 godzin jedna przerwa,starzy pracownicy tworzą klikę dostajesz najgorszą robotę,ciągle się czepiają,dla zdesperowanych albo osób po kursie

Tak8Nie

on
@przenikliwy

z tego co wiem to zbi dobra firma i brakuje tam dobrych spawaczy i ja tez bym nie dal papraczom wiencej niz 13zl.albo tacy co nawet do miotły sie nie nadaja to po co takich trzymac

Tak2Nie

spawacz

chciałem dodać,że umowa zlecenie na 3 miesiące,a przedłużają co miesiąć/z regóły nie przedłużają umowy/,niesamowita rotacja,mało kto im odpowiada,podła atmosfera,jak nie ma spawania to dają do gryzącej weły

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski - Gdańsk

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski
2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Śnieżna 2