Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski

Opinie o Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Olek
 Opinia

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to każdy powód jest dobry żeby sobie marudzić.

TakNie2
x
Nazwa działu: Produkcja
@Olek 21.02.2019 09:19

I zapewne tak jest, że jedna pensja według umowy na papierze wypłacana , a druga tzw na gębę - wypłacana pod stołem. Każdy prywaciarz tak robi.

Tak1Nie
re12
 Opinia

nie polecam tej firmy od 6 do 18 przymus pełno kamer i podpierdalaczy :)

Tak20Nie

Onnnnn
@re12 03.06.2016 19:49

Z tymi nadgodzinami to fakt... A powinny być dla chętnych skoro na umowie są inne godziny. Takim sposobem nigdy nie zatrzymaj pracownika na dłużej

Tak6Nie

patri

a ja polecam

cert
@re12 03.06.2016 19:49

nie ma przymusu, przecież musiałeś się zgodzić na nadgodziny jak cię przyjmowali, jak nie to po co zaczynać pracę, a czy kamery wszędzie dookoła: na ulicach, w sklepach, szkołach, kinach, stacjach tobie nie przeszkadzają? w każdym zakładzie pracy są kamery

Tak5Nie1

luk
@Onnnnn 20.09.2017 12:08

jedni chcą nadgodzin a inni niechcą, nie dogodzisz wszystkim a robotę trzeba zrobić w teminie bo pewnie firma może stracić klienta jak będą opóźnienia

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski?

Grzesiek
 Opinia

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Trzeba pracować i zarabiać

gonzo
 Opinia

Powyższe opinie w większości pisane przez roszczeniowców z brakiem umiejętności którzy najlepiej brali by kasę za opieprzanie sie w kącie

Tak8Nie1

byly pracownik
 Opinia

wielka firma a obwiniaja o poslizg jednego czlowieka by mu nie zaplacic za kilka przepracowanych sumiennie godzin....banda zlodzieji a kierownik to pewnie zydowski niemiec....wszystko robisz na kamerach praca dla murzynow nie polecam

Tak3Nie

nolan5
 Opinia

Ja pracowałem cały maj w ZBI na śnieżnej to wszystko co powyżej to prawda. Ja przyjąłem się jako spawacz TIG wyszło na to że wszystko trzeba robić.Marne stawki obiecuj]ą podwyżkę a potem szukają pretekstu by nie dać więcej. Stawka 13 zł niby na próbę a wypłata w formie zaliczki. Brygadzista (usunięte przez administratora) szpicel chodzący mądre jajo :) Odradzam tą firmę jako miejsce pracy.

przenikliwy
 Opinia

Umowa śmieciowa 13 zł spawacz ,12 godzin jedna przerwa,starzy pracownicy tworzą klikę dostajesz najgorszą robotę,ciągle się czepiają,dla zdesperowanych albo osób po kursie

Tak6Nie

on
@przenikliwy 07.06.2013 10:24

z tego co wiem to zbi dobra firma i brakuje tam dobrych spawaczy i ja tez bym nie dal papraczom wiencej niz 13zl.albo tacy co nawet do miotły sie nie nadaja to po co takich trzymac

spawacz
 Opinia

chciałem dodać,że umowa zlecenie na 3 miesiące,a przedłużają co miesiąć/z regóły nie przedłużają umowy/,niesamowita rotacja,mało kto im odpowiada,podła atmosfera,jak nie ma spawania to dają do gryzącej weły

Zostaw opinię o Zakład Blacharsko - Izolacyjny Jan Witkowski - Gdańsk