Enterprise Support

Łódź

Enterprise Support

Opinie o Enterprise Support

Monika

Pracuję w firmie od kilku lat i póki co nie zamierzam tego zmieniać. Szkolenia, które zapewnia firma oraz firmy, które obsługuję dają mi satysfakcję z pracy, pomimo nie za dużych zarobków (choć jak na Łódź są przyzwoite). Zdobyte tu doświadczenie są dla mnie bezcenne. A co ważne, studenci i osoby świeżo po studiach mogą znaleźć tu zatrudnienie o ile tylko chcą się uczyć i pracować. Taka prawda - przychodzi student, bez doświadczenie i jakichkolwiek umiejętności, a chciałby zarabiać kokosy.

Zostaw opinię o Enterprise Support - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enterprise Support