CE Lektor

Lubasz

Opinie o CE Lektor

dwkoeg

Na razie nikogo nie szukają, ale jeśli masz te 3 lata doświadczenia @anonim, to myślę, żę powinieneś spróbować

Genowefa

Jakie są ceny? Zajęcia dla dorosłych czy tylko młodzież ?

mycha

Ja jestem zadowolona z zajęć prowadzonych przez tę firmę. Lektorka jest świetna, wyniki nauki także, moja córka uwielbia angielski. Gorąco polecam.

CE LEKTOR LUBASZ

Nie polecam bardzo niski poziom nauczania i co chwila jest zmiana lektora nawet kilka razy w ciagu roku,gdzie tak nie powinno byc, zatrudnia niby mlode osoby ale sa bez podejscia do nauczania tego jezyka te lektorki, zimnne i oschłe. Jak sa fajne nauczycielki to szybko odchodza i zmieniaja prace. NIE POLECAM

Zostaw opinię o CE Lektor - Lubasz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CE Lektor