Opinie o Imar Service Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imar Service Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imar Service Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imar Service Group Sp. z o.o. w Warszawa

Jest tu może ktoś kto korzystał niedawno? Maja powystawiane oferty i jedna z nich jest dla Analityka danych i raportowania HR. Zastanawiam się czy by nie spróbować. tylko jak teraz wygląda opieka nad kandydatem i do kiedy można mieć gwarancje zatrudnienia?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Imar Service Group Sp. z o.o.?

X Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy jest okej, chyba że jest obecny manager Pozdrawiam.

X Nowy wpis

Miałem okazję pracować na zleceniach z eBilet, wszystkie zlecenia szły sprawnie, nie było żadnych komplikacji, dopóki nie trafiłem na pracę w towarzystwie menedżera, dawno nie widziałem tak chamskiego podejścia do zleceniobiorcy (i to nie tylko do mojej osoby), z całym szacunkiem ale nie polecam.

Ona

Czy możecie opowiedzieć mi o pracy specjalisty ds. zapewnienia jakości? Jak oceniacie współpracę z agencja? taka oferta właśnie widnieje w Internecie. parę miesięcy temu pisali o współpracy przy różnych projektach, to raczej od nich większość zależy? jakiego wsparcia mimo wszystko mogę oczekiwać? W jakich obszarach?

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca ds. obsługi klienta na infolinii obsługowo-sprzedażo w firmie Imar Service Group Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kabanos

Miałem okazje pracować na projekcie Orange w Katowicach. Co do kadry kierowniczej nie mam nic do zarzucenia , bo zawsze służyli pomocą, Proces mojego odejścia też przebieg bez zbędnych utrudzeń. Nie jest to praca dla każdego ale jeśli ktoś szuka wyzwań ale i porządnych narzędzi do pracy to akurat jest to w pakiecie : dostajesz swojego laptopa.(możliwość pracy zdalnej ) profesjonalne szkolenie z naprawdę wspaniałymi trenerami. Góra jak to w każdej korporacji dla nich liczą się tylko cyferki i ze ich pomysły są wspaniałe. Koordynator który mnie prowadził w Imar Service Group to była naprawdę wspaniała i ciepła osoba. Wypłaty zawsze na czas może podstawa nie była powalająca ale dobry Konsultant CC zarabia na premiach sprzedażowych i obsługowych. Moje zarobki kształtowały się w średniej 3000 -4000 tys. Z czystym sumieniem mogę polecić tą prace ludziom którzy wiedzą z czym wiąże się praca na infolinii i nie boją się rozmawiać z klientami którzy w Orange są czasem trudni lecz nawet jak był trudny to przynajmniej w moim wypadku jak czegoś nie wiedziałem to albo pomagał kierownik albo i inny bardziej doświadczony kolega. I ostatnia rzecz nie ma śmieciowej umowy zlecenie tylko normalna Umowa o prace.

Niko

Pracowałam na infolinii olsztyn zatrudnienie przez ta firma. Nie polecam klimat bardzo ciężki wymagania ogromne , a umowa na 3/4 i dopełnienia nigdy nie ma urlopu nie dostaniesz , na żądanie nie dostaniesz. Kierownik jakby mógł to by codziennie swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) traktował. Wypłaty po 1900 zł premii ,za sprzedaż nie widać. Jeśli chcesz iść do tej pracy aby później mieć myśli samobójcze to nie polecam . Najgorsze miejsce w jakim byłam każda madra osoba odejdzie z tamtad jak ma być codziennie poniżana przez wielkiego kierownika który sam mało wie i wysługuje się innymi pracownikami .

Sylwia
@Niko

Nie było premii za sprzedaż bo ciężko jest wyrobić normy? Ktoś w ogóle taka premie dostał ? Na jakiej umowie się tu pracuje, że jest problem z urlopem nawet na żądanie?

@Sylwia

tak dostał i to nie jedną a miesiąc do miesiąca i wcale nie małe kwoty ;) wystarczy chcieć. w firmie pracuję od lat i nigdy nie było sytuacji żeby był problem z urlopem na żądanie czy czymkolwiek innym Wiadomo jak to początki, zaczyna się pracę z umową tymczasową to urlop zgodnie z prawem przysługuje w wymiarze 2 dni po każdych 30 dniach będąc w dyspozycji pracodawcy - ale o tym to nawet wujek google pisze i wystarczy poczytać. Co do premii sprzedażowych to oczywiście są cele jak wszędzie ale nie jest to jakiś kosmos i można naprawdę sporo zarobić. Od lat pracuję na umowie o pracę na czas nieokreślony (a też początkowo była to umowa o prace tymczasową), co roku jest proces podwyżkowy, co miesiąc premie sprzedażowe, a co kwartał premie za jakość. Wielu moich kolegów i koleżanek rozwinęło się w tej firmie.Tylko jak wszędzie trzeba mieć chęci do pracy i w tę pracę się zaangażować, nikt w dzisiejszych czasach zaraz po przyjściu do nowej firmy nie zostaje dyrektorem i nie zarabia od razu milionów. Dziś nikt nie płaci za nicnierobienie a mam wrażenie, że coraz częściej wszyscy oczekują kokosów, najlepiej aby nic nie robili i w domu na służbowym sprzęcie siedzieli na fejsie. No tak to się nie da. Ja polecam pracę na infolinii w Olsztynie. Warunki są ok, super atmosfera i ludzie a od niedawna mega fajne nowoczesne biuro w centrum

Po prostu ja
@pracownik

W 100% się zgadzam bo pracuje tez od lat Jak człowiek przykłada sie do pracy i nie ma wywalone to można uczciwie zarobić Ludzie są bardzo pomocni a kadra kierownicza jest naprawdę fajna i ma ludzkie podejście do swoich pracowników Nigdzie w Olsztynie nie zarobi się tak fajnie na sprzedaży przy okazji i dlatego tu zostaje na dłużej i będę polecać innym

@Po prostu ja

Serio? Nie znam aż tak rynku olsztyńskiego jeszcze ale skoro tak piszesz to średnio ile się zgarnia na nim w sprzedaży właśnie a ile teraz tutaj? ostając na dłużej możesz sobie jakkolwiek ugrać jakieś podwyżki? jak to finansowo wygląda po tych paru latach?

@Niko

Twoja opinia mocno odbiega od rzeczywistości. Pracodawca solidny, pomocny oraz wyrozumiały. Wypłaty zawsze na czas, również premie sprzedażowe tylko trzeba na nie zapracować. Kierownicy mega pomocni i dobrze zarządzający zespołami. Dzięki ich podejściu do pracownika oraz delegowaniu na różne szkolenia i do pracy z innymi bardziej doświadczonymi pracownikami moje umiejętności obsługowe rozwinęły się. Dzięki temu jestem teraz pracownikiem salonu sprzedaży. Nie sugerujcie się tym komentarzem bo to chyba pisał ktoś kto myślał, że przyjdzie sobie do pracy posiedzieć a kiedy okazało się że trzeba jednak pracować to już było za późno i zrezygnowano z jego usług. Podsumowując polecam infolinie Olsztyn jako stabilne i rozwojowe miejsce pracy. @niko weź się za robotę. Pozdrawiam.

Wanda

Odnośnie tych wspomnianych szkoleń widziałam wzmiankę o tym, jak ktoś pisał, że podobno potrącają za nie koszty.... Mimo Wszystko omówisz te bieżące? Cyklicznie dodają coś nowego? Czego jako nowo zatrudniona osoba się nauczę?

@Wanda

W Olsztynie nie potrącają kosztów za szkolenia jeśli zrezygnujesz w trakcie. Przechodziłem najpierw przez adaptację. Szkolenie główne miesiąc plus doszkolenia do różnych kompetencji w ciągu kolejnych dwóch. Gdy już zdobyłem kompetencje młodszego doradcy mój kierownik prowadził ze mną bądź delegował mnie na takie gdzie widział potencjał do rozwoju. Wszystko oczywiście po uprzednim omówieniu z nim tematu. Były to m.in. techniki sprzedażowe, praca z trudnym klientem czy nawet testowanie urządzeń przed wdrożeniem ich do oferty. No było tego mnóstwo także z mojej inicjatywy. Jako nowa osoba nauczysz się pracy na systemach, rozwiniesz umiejętności komunikacyjne, poznasz nowe technologie etc. Z tego co wiem mają teraz nowe biuro gdzie jest mega przyjemne środowisko pracy. Naprawdę polecam to miejsce wszystkim którzy chcą się rozwijać i pracować. Nie będę rzucał nazwiskami ale kierownikiem który mnie tak poprowadził był Pan z literką J na początku imienia i najlepiej trafić do niego.

Wanda

No tak, rodo te sprawy, dzięki za tak szeroką odpowiedź. No jak trudny klient się trafi to faktycznie trochę słabo. Ale to napisałeś, że jak "trafię" mam jakikolwiek wpływ na to? mogę ewentualnie poprosić o taki przydział czy aż tak indywidulanego podejścia to tu nie ma?

Olek

Cześć. Wypowiem się jedynie odnośnie rozmowy rekrutacyjnej i warunków pracy, bo pracy finalnie nie przyjąłem właśnie ze względu na te warunki (ale wolałbym je znać, zanim zdecydowałbym się na rozmowę). Stanowisko - konsultant linii przychodzącej Orange w Katowicach. Praca zmianowa w godzinach 7-23, praca w trybie hybrydowym po wdrożeniu i szeregu szkoleń, które miałyby trwać łącznie 4/5 miesięcy. W ramach tego wynagrodzenie w postaci minimalnej krajowej (3490 zł brutto) na tymczasowej umowie o pracę. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła raczej w miłej atmosferze, ale nie spodziewałem się aż tylu pytań za takie wynagrodzenie. Panie, które przeprowadzały rozmowę, przerywały mi w trakcie mówienia zadając kolejne pytania, przez co nie mogłem się na niczym skupić. Finalnie zrezygnowałem właśnie przez wynagrodzenie, bo muszę się utrzymać samemu na jakimkolwiek poziomie, do tego chciałbym znaleźć czas na życie prywatne co w takim systemie zmianowym byłoby raczej niemożliwe.

@Olek

A możesz z ciekawości jeszcze napisać tylko czego dotyczyły te pytania, że ich tak dużo? O co konkretnie chodziło skoro sam się zdziwiłeś? Myślisz, że mogłeś jakoś gorzej z ich powodu wypaść?

Lock

Ktoś napisze ile można realnie zarobić jako Doradca Klienta Biznesowego?

@Lock

max wynagrodzenie przy dobrych wiatrach 2400 pozdrawiam

Mieczysław
@iza

O kurczę, to już z dodatkami wszystkimi itp? Trochę kiepsko ;/ To samej podstawy ile jest? Minimalna?

@Mieczysław

podstawa to minimalna krajowa , jeszcze zalezy na jakim stanowisku , premie są kwartalne wypłacane raz na 4 miesiace zależne od wyników przez te 4 miesiace, jest jeszcze premia od sprzedazy ale to wiadomo jak ktos potrafi i lubi to okej , nie jest to praca dla kazdego , premie sprzedazowe w miare ok

Nie polecam, stawka żenująca, umowa o pracę tymczasową na 9 miesięcy nie przez Orange bezpośrednio tylko przez Imar , ale jak się zrezygnuje przed tym czasem z pracy to trzeba zwrócić 1000 zł kosztów za szkolenie, które de facto ma na celu wprowadzenie potencjalnego pracownika do obowiązków więc łaski nie robią bo to jest obowiązek pracodawcy ,aby wdrożyć do pracy i na którym i tak nie ma merytorycznych informacji.

Kalina
@Gość

Cześć, czy pracujesz dalej dla tej firmy? Ja dostałam ofertę pracy jako doradca klienta biznesowego w Orange. Gdy pytałam nikt nie mówił że trzeba zwracać koszt. Podejrzewam że Ty też zostałeś zatrudniony jako opiekun klienta biznesowego. Czy mógłbyś mi napisać proszę czy praca jest ok? Czy to jest zwykle siedzenie na tak zwanej "słuchawce" gdzie ryją beret o wyniki? Pozdrawiam K.

@Kalina

pracuję aktualnie i jest to prawda stawka jest zdecydowanie za niska w stosunku do zadanych obowiązków i opanowania potrzebnej wiedzy by w miarę samodzielnie pracować, na szkoleniu wdrażającym nie było też niektórych istotnych rzeczy, które spotykamy w pracy , generalnie ludzie którzy pracują w Orange są super, w pracy też jest fajna atmosfera gdyby nie tak niskie wynagrodzenie, a jeżeli chodzi o lojalkę to prawda, że jeżeli zrezygnowało by się przed upływem tych 9 miesięcy to potrącają koszty szkolenia, które wynosi 1000 zł, też nie w każdej umowie tak jest nie wiem od czego to zależy kto dostaję jaką umowę

Sylwia987

Ktoś orientuje się kiedy wypłacają pieniądze za inweteryzacje?

M
@Sylwia987

W-3 tyg. Jest w umowie

Tom444

Nie polecam tej firmy, proszę omijać z daleka. Na projekcie Infolinia Orange najniższa krajowa brutto. Do podpisania lojalka na okres trzech miesięcy. Potrącają 50 zł za każdy dzień, jeśli ktoś w tym czasie zrezygnuje. Szkolenie bardzo obszerne, dużo wiedzy technicznej za takie niskie wynagrodzenie. Nie otrzymałem za dwa tygodnie szkolenia żadnego wynagrodzenia (wszystko poszło na ich "lojalkę"). Odradzam!!!

mixx

Czy zastał ktoś rekrutowany przez tą agencje pracy do firmy Polfy Warszawa na stanowisko Operatora Produkcji w Dziale Ampułkarni i mógł by się podzielić procesem formą zatrudnienia i ogólną opinią na temat

Aga

Pracowałam na kilku inwentaryzacjach i zdecydowanie polecam! Sympatyczna, luźna atmosfera, wypłaty na czas. Bardzo dobrze wspominam te zlecenia :)

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników, jakieś wskazówki jak przebiega rekrutacja?

Dziewczyny jaki styl panuje w Imar Service Group?

Janeczko

Co to znaczy? nie ma dress code'u jesli o to pytasz ;)

Aneta
@Janeczko

Dzięki za odpowiedź o braku dress code-u! Czyli mogę rozumieć, że w Imar Service panuje ogólna luźna, koleżeńska atmosfera?

A o co konkretnie pytasz?

Nie polecam, zawiodłam się na tej firmie. Jedna z gorszych. Nie polubią Cię to jest ciężko.

Jakie macie opinie o zatrudnieniu poprzez Imar Service Group w Warszawie? Agencja posiada aktualnie kilka ofert pracy m.in. dla Orange. Jak przebiega współpraca? Czy polecacie? Ciekawy jestem Waszych opinii.

Tomasz
@Piotr

Ja do Twoich pytań chciałbym dodać jeszcze pytanie związane z dotychczasowym doświadczeniem zawodowym. Otóż chciałbym ustalić, czy agencja wymaga od potencjalnego kandydata udokumentowanego doświadczenia zawodowego?

@Tomasz

Pewnie zależy od stanowiska na jakie się aplikuję. Też się chętnie tego dowiem.

Tomasz
@Piotr

Również tak przypuszczam, jednak wiadomo lepiej się tego upewnić. Jest jakieś szczególne stanowisko, które Cię zainteresowało?

@Tomasz

Teraz szukają kogoś do pracy w windykacji dla firmy Orange. Na ich stronie są m.in.: -Specjalista ds. windykacji telefonicznej (m/k) -Pracownik biurowy w Dziale Windykacji.

Halina

Firma Imar Service Group to agencja pracy tymczasowej i stałej. Widziałam na facebookowym profilu firmy, że obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko Doradcy Biznesowego. Firma oferuje wysokie wynagrodzenie i współpracę na zasadzie B2B, a wśród wymagań znajduje się między innymi wykształcenie średnie i prawo jazdy kat. B. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: https://imar.com.pl/index.php?page=jobs&jobid=MTk1MTVfMF8yODIx_0 Czy kogoś z Was zainteresowało to stanowisko?

Więc. Zacząłem w ten sposób ponieważ nie powinno się tak zaczynać. Od końca zeszłego roku widać opinie podbijające rating tej firmy.

konradek92

Serdecznie polecam :) Firma rzetelna, stabilna, obsługa na poziomie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Imar Service Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Imar Service Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imar Service Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imar Service Group Sp. z o.o.?

Imar Service Group Sp. z o.o.