Sobieraj Jacek Nieruchomości

Konin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Sobieraj Jacek Nieruchomości
3 8 6 1

Opinie o Sobieraj Jacek Nieruchomości

Administrator

Możecie opisać aktualną sytuację NIERUCHOMOŚCI SOBIERAJ JACEK? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Olga

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Mam wrażenie , że to efekt dobrej pracy.

Zuzanna

Większość komentarzy pokazuje firmę ze strony klienta. A jakim pracodawcą jest NIERUCHOMOŚCI SOBIERAJ JACEK?Jak wygląda codzienna praca? Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można liczyć?

Szukasz pracy?

Ama

NIERUCHOMOŚCI SOBIERAJ JACEK jest bardzo okej, dają umowy o pracę już od pierwszego dnia i z tego co wiem pensja jest dość duża, a na niektórych stanowiskach są naprawdę fajne premie

moro

Sprzedawałem mieszkanie przez biuro Sobieraj, szybko sprzedali i wszystko załatwiali za mnie, naprawdę byłem zadowolony.

Ola z Konina

polecam tego pośrednika. jestem zadowolona z zakupu mieszkania, nawet cenę wynegocjował dobrą

Mela

polecam Biuro Nieruchomości Sobieraj. Tranzakcja zakupu przebiegła pomyślnie :-))

Aleks Z.

Małe biuro ale pracują tam uczciwi, rzetelni ludzie. Śmiało można przekazać klucze a częstym pokazywaniem nieruchomości zajmą się bez zajmowania czasu właścicieli. Kupowałem mieszkanie w tej firmie,muszę przyznać że właściciel bardzo sumiennie i profesjonalnie sprawdzał wszystkie dokumenty potrzebne do transakcj, szczerze polecam, na obecnym rynku jest to jedna z agencji z którą warto współpracować.

ECHO

Jestem pozytywnie zaskoczony dobrą obsługą biura, co nie często zdarza się w biurach nieruchomości. Polecam

Zostaw opinię o Sobieraj Jacek Nieruchomości - Konin

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobieraj Jacek Nieruchomości