Polskapresse

Wrocław

Polskapresse
2 4

Opinie o Polskapresse

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Polskapresse? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

nie

Polskapresse zmieniła nazwę na Polska Press.

tola

tu chyba jakaś dziwna zbieżność z nawą znanej w całej Polsce Polska Press. Może to jakieś powiązane firmy?

szukająca pracy

byłam na rozmowie,wydaje się całkiem ok. Czy na serio jest aż tak źle? Prezeska, dyrektor aż tak utrudniają życie?

spolegliwa

niestety muszę zgodzić się z wpisem "wolna", nic dodać, nic ująć [usunięte przez moderatora], język podwórkowej łaciny z ust przełożonych nie należy do rzadkości a kompetencje dyr biura reklamy? Dużo by mówić :-)) Jeżeli szanujecie się chociaż w minimalnym stopniu odradzam.

WOLNA

Polskapresse - czytaj Polska DEPRESSE!!!! Najgorsza praca na świecie ! [usunięte przez moderatora]!!! Urlop ? temat tabu ! jeżeli się wybierzesz to możesz oczekiwać zwolnienia..... Zaczynając od prezeski, przez dyrektora, kończąc na kierownikach w oddziałach ! TO skanad co się dzieje w tej firmie ! Ludzie tyrają, wysłuc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą ciągłych obelg i do tego jeszcze pensja marna :/ Ludzie nie mogą sobie pozwolić na chorobowe ! bo liczy się tylko plan i żeby go wykonać. Słabe produkty do sprzedaży, a oczekują nie wiadomo czego ! Nie polecam !!! Można się tylko depresji nabawić i zrazić do każdej innej pracy ! To co tam się dzieje to do sądu się nadaje.

Zostaw opinię o Polskapresse - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskapresse