Opinie o DR IRENA ERIS S.A. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DR IRENA ERIS S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DR IRENA ERIS S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DR IRENA ERIS S.A. w Piaseczno

Anka

Byłam na rozmowie na stanowisko kosmetolog. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe. Zaproponowano mi najniższą krajową... i przez pierwsze trzy miesiące 0 zł prowizji za wykonane zabiegi. Osoba, która mnie rekrutowała, nie była zainteresowana moja kandydaturą, nie zapytała nawet w czym się specjalizuję, za to opowiadała jak super jest u nich pracować, ponieważ są medale za osiągnięcia w pracy i dużo imprez... tylko za te "benefity" nie kupię jedzenia i nie zrobię podstawowych opłat. Poziom rekrutacji ocenam na bardzo niski, a byłam już na wielu rozmowach... Wg. mnie idealna praca dla osób, które nie mają doświadczenia, są w trakcie studiów lub zaraz po aby coś wpisać sobie w CV.

Basia
@Czas na zmianę pracy

Czy te stawki nazwane „najniższymi” dosłownie takie właśnie są? Co do stanowiska kierowniczego, jakie widełki mogą obowiązywać? I czy faktycznie ma on wpływ na to co będzie oferowane innym? A jak do tego ma się sama praca? Jeśli na dorobienie można śmiało przyjść to oznacza, że jest nawet lekko czy to już od predyspozycji zależy? chciałam wcześniej spróbować

Kosmetyczka

Warto dodać, że te poniższe opinie dotyczą Instytutu, który już nie istnieje. Aktualnie pracuje się bardzo dobrze, wszystko jest poukładane, warunki pracy są bardzo dobre. Firma dba o klienta ale także o pracownika. W tej firmie można nauczyć się profesjonalizmu, odbyć wiele kursów i szkoleń co stale daje szanse na podnoszenie swoich kwalifikacji. Polecam!

dzień dobry. to możliwe by wypłacano minimalna krajowa, tak jak pisano w komentarzach? Zainteresowała mnie oferta ze strony dla kosmetologa. Finanse faktycznie nie zostały doprecyzowane, lecz pojawiła się wzmianka o możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji. Na dzień dzisiejszy w jakim zakresie?

DRzG Hotele Nowy wpis

Płacą najniższą krajową, do tego wyzysk ludzi i ciągła presja z Warszawy i dyrekcji. Zwiększanie wymagań natomiast pensja na każdym stanowisku prawie bez różnicy, czy to pokojową, kelnerka czy recepcjonista. Zero wsparcia tragedia.

150 podwyżki 2 miesiące przez nim nastąpi wzrost minimalnej? Czyli skoro w styczniu ma nastąpić kolejny to ile się teraz zarabia? Jest po prostu nadwyżka 50 zł i tyle? ktoś w ogóle pisał o uciekaniu a mnie ostatnio oferty nie rzucały się w oczy, to gdzie były publikowane?

Czy rotacja pracowników w Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. na Pracownik Produkcji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 19 października na Praca.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Detrytus Nowy wpis

Ludzie uciekają bo firma kiepsko płaci. Podwyżki są wtedy gdy rząd zwiększa pensję minimalną żeby pracownik nie wszedł przez przypadek w minimum. Jeśli pensja minimalna rośnie o 100 zl to firma 2 miesiące wcześniej daje 150. Pracownicy przychodzą do pracy, zdobędą doswiadczenie i uciekają tam gdzie normalnie zarobią.

Firma DR IRENA ERIS S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Trade marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Olcia
@Anka

Słuchajcie a co potem z warunkami? Każda tak miała jak Pani piszącej opinie zaproponowano? Ta prowizja mnie zaciekawiła. Mam na myśli rzecz jasna warunki późniejsze. Ile po tym próbnym się zgarnia? Warto odpracować swoje na późniejszy efekt?

Czas na zmianę pracy
@Anka

Zgodze sie z tą opinią,niestety mimo tych wszystkich 'pięknych" benefitów nie można spodziewać się czegoś lepszego. Jeśli chodzi o współpracowników nie mogę napisać nic złego,ale sama firma niby taka 'prestiżowa' płaci swoim pracownikom najniższe stawki,przykrywając to tymi wszystkimi benefitami. Jeśli chcecie znaleźć pracę z dobrą pensją lepiej poszukać czegoś innego. Ostatnio nawet usłyszałam od kierownika 'że mam się cieszyć,z tego co mam' więc składam swoje CV do innych firm,po ponad roku współpracy mam dość codziennego zastanawiania się o swoją przyszłość i pensje. Jeśli chce ktoś dorobić to zapraszam,na stałe to ta firma się nie nadaje.

Basia
@Czas na zmianę pracy

Opinia

Firma zatrudnia ludzi po znajomości więc szkoda czasu na rekrutacje, które trwają ponad miesiąc. Szkoda starań bo pomimo doświadczenia i tak wezmą kogoś po znajomości. Dział HR nie wykazuje się zbyt dużą profesjonalnością. Bez zadawania pytań nie przekazuje żadnych konkretnych informacji. Trzeba dopytywać kiedy można spodziewać się feedback'u.

Czego spodziewać się na rozmowie o pracę na stanowisko specjalista ds. marketingu? W ogłoszeniu są wyszczególnione tylko 4 punkty. Czym dokładnie zajmuje się osoba na tym stanowisku? Czy sprawdzają język angielski?

Kosmetyczka

Jill

Jakie zarobki na stanowisku ekspert ds. Makijazu i pielegnacji. Warto ?

Kleopatra
@Jill

Podstawa 1669zl Plus premia.Premia tyle ile sprzedaż tyle masz ,5zl na rękę od sprzedanej sztuki kosmetyków. Mają wprowadzić plany sprzedażowe ale czy to zrobią nie wiadomo.

Zainteresowana :)
@Kleopatra

Cześć, to kwota ,,na rękę"? Jaki rodzaj umowy oferują?

K
@Kleopatra

5zl na rękę od sprzedanej sztuki kosmetyków.. to ile zazwyczaj minimum , średnio uzbierasz miesięcznie z tych pięciu złotych?:)

Agnieszka
@K

5 zł? komentarze są sprzed 5ciu lat. Raczej była podwyżka w tej kwestii? I to wgl na każdy typ kosmetyku ta sama kwota miałaby przysługiwać? One nie sa jakoś rozbieżne cenowo / popytowo? Co obecnie dają do sprzedaży?

Jak wygląda praca Pakowacza w tej firmie?? Może ktoś coś opowiedzieć.

Pracown. Gdynia

Nie polecam pracy w Eris w Gdyni.(usunięte przez administratora)Przekazanie informacji odnośnie umowy i warunków w sposób nieodpowiedni już od samego początku podjęcia współpracy. Nie do końca używa sformułowań, których znaczeń dobrze nie zna. Brak empatii. Jeśli ktoś jest bardziej amobitny i wychodzi z pomysłami i chciałby coś dodatkowo zrobić dla pozyskania klientów to (usunięte przez administratora)udaje, ze to jej pomysł. Brak personelu sprzątającego na taka „niby” klinikę w takim miejscu. Jeśli jesteś dobra w tym co robisz i ambitna to daruj sobie prace w Eris w Gdyni z p.(usunięte przez administratora)bo tylko niepotrzebnie będziesz się „spalać” a i tak nie dostanie to docenione. (usunięte przez administratora)Odradzam koleżanki, nie traćcie czasu tylko szukajcie w dobrych klinikach, gdzie będziecie mogły się rozwijać.

Patrycja-byly pracownik
@Pracown. Gdynia

Przepraszam bardzo,ale gdy czytam ten wpis to odnoszę wrażenie ,że opisuje on zupełnie inna osobę! Miałam przyjemność pracować z Panią Monika i nie sądzę aby 'brak empatii' odnosił się do niej!(jest wręcz przeciwnie- gdy potrzebowałam czegokolwiek-rady, wolnego dnia na załatwienie ważnej sprawy, albo zwyczajnej rozmowy-to ona była!) P.Monika zawsze popychala mnie w dobrym kierunku, wspierała moja kreatywność,proponowała mierzyć się z rzeczami których nie umiem,dzięki niej zrozumiałam że nie ma rzeczy niemożliwych,a dla chcącego nic trudnego.Wysluchiwala moich pomysłów i propozycji,a jeśli były dobre zostały wcielane w życie . Polecam z całego serca,bo nie mam tutaj absolutnie nic do zarzucenia!!

Izabela
@Pracown. Gdynia

Pracuje w Kosmetycznym Instytucie w Gdyni już jakiś czas i zdążyłam poznać zarówno cały zespół, jak i szefostwo doskonale. Nie zgadzam się z żadnym słowem, które padło w tej opinii. Pani Monika jest jedną z najlepszych osób, jakie udało mi się poznać kiedykolwiek. Jest niezwykle empatyczna, wrażliwa i troskliwa. Zawsze interesuje się swoim zespołem i pomaga w każdej sytuacji - zawodowej związanej z instytutem, ale także prywatnej. Stara się pomóc z każdym problemem i jest niezwykle wrażliwa na ludzkie krzywdy. Poza tym jest niezwykle inteligentną i oczytaną kobietą, od której można się wiele nauczyć - a już przede wszystkim zarządzania zespołem. To wzór godny naśladowania. Atmosferę w pracy tworzy niezwykle przyjacielską, a nawet rodzinną. Chce poznać swoich pracowników pod każdym względem i daje możliwości rozwoju, a wręcz ciągnie za uszy do przodu, aby każdy mógł się doskonalić w wybranym przez siebie kierunku. Jestem pewna, że pani Monika nie zasługuje na takie słowa jakie padły w tej opinii, na którą odpowiadam. Nie powinno się tak kłamać na temat osoby, która oddaje całe swoje serce i uwagę ludziom i pracownikom.

Wolny Pracownik
@Izabela

Uśmiałam się czytając powyższa opinie na temat Pani M, bardzo łatwo się domyśleć kto mógł stanąć w tak zakłamanej obronie ;) Jeśli zależy Ci na normalnej pracy w zdrowej atmosferze i z godziwym wynagrodzeniem to nie bierz nawet pod uwagę tego miejsca . Wspomniana wyżej Pani M nie ma pojęcia o branży Beauty a niestety uporczywie udaje profesjonalną i fachową ( niestety to widać :) , po drugie to ostatnia osoba która powinna kierować zespołem ponieważ przeszkadzają jej w tym jej kompleksy , zawiść i zakłamanie , zdecydowanie przydałaby się tu wizyta u psychologa a nie kolejna na fotelu Eris ...to tak w dużym skrócie ;)

Magda

Pracowałam w Instytucie w Gdyni.Nie polecam. Umowa skonstruowana tak, żeby pracownik nie nie miał żadnych praw - same obowiązki.Jesteś zatrudniona na konkretne stanowisko ale poza tym jesteś sprzątaczką (personelu sprzątającego brak) i hostessą ("jak nie masz co robić idź z ulotkami").(usunięte przez administratora) Nie obowiązują tu żadne zasady z prawa pracy. Chcesz coś zjeść to zjesz w pomieszczeniu socjalnym na stojąco. Liczy się tylko sprzedaż i obrót.

Maria
@Magda

Witaj, skoro piszesz, że umowa została skonstruowana tak, żeby pracownik nie miał żadnych praw to dlaczego zgodziłaś się na podpisanie jej? Przecież przed przyjęciem się do pracy możemy zapoznać się z całą umową i w przypadku gdy jakieś warunki nam nie odpowiadają to nie musimy przyjmować się do danej pracy. Jaki był powód tego, że jednak zdecydowałaś się ją podpisać?

Odpowiedź
@Maria

Zapoznać z umową? Zostaje się samemu w pomieszczeniu z kodeksem pracy... żeby przeanalizować samemu umowę niby w spokoju. Młoda osoba nie ma pojęcia,że tak duża firma może co innego mówić na rozmowie kwalifikacyjnej i obietnic co nie miara,a w rzeczywistości wygląda to właśnie tak jak opisane wyżej- ja pracowałam w Warszawie i widzę z komentarzy,że niekompetencja kierowników,brak sprzataczki i zero pojęcia o prowadzeniu branży kosmetologicznej przez nich to glówny powod negatywbych komentarzy. Dlatego jest non stop rotacja. Nikt nie będzie tego robił za darmo...

@Odpowiedź

Kolego może rotacja popracujemy razem :)

Zofii
@Maria

Praca na umowę zlecenie bez końca, brak szacunku dla pracownika

Miła
@Magda

Podobnie jest w Warszawie. Kosmetolog ma wiele stanowisk : sprzątaczka, handlowiec, recepcjonistka, praczka { jakby pralni nie było } i gdzieś pomiędzy tym wszystkim Kosmetolog z dużą wiedzą i umiejętnościami. To są wszystko FRANCZYZY i przykro, że tak się psuje opinie o Pani ERIS. Brakuje nadzoru nad tymi franczyzami i dlatego my pracownicy cierpimy i nie mamy nic do gadania. Nie polecam pracy w tych Instytutach. A klientom - proszę pomyśleć: jest jedna kosmetyczka w sobotę pracuje od 9 do 19, jaki jest ten zabieg po non stop pracy ( bez przerwy ) np o godz.15.

weronka

Najlepsza praca i atmosfera w Gdyni! Zreszą tak jak wystrój. Atmosfera jak w domu, dlatego same 5.0 na Google :D

Fabian
@weronka

Pozytywne informacje są pisane przez sama bliska osobę właściciela. Nie ładnie tak pisać kłamstw. Klienci też widzą swoje, więc powodzenia P.Moniko :) Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu! Właściciel jest niewypłacalny!

Kamil

Jakie są tam zmiany? Ktoś opisze ?

mixx

Pracował ktoś jako magazynier lub operator lini, na produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Cezary

@Magda Tylko, że ten wątek dotyczy firmy w Piasecznie a nie w Gdyni.

Jak długo trwa proces awansu w Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o.?

Jeremiasz

Na ogół trwa w nieskończoność . Jeżeli chcesz coś osiągnąć bez znajomości to daruj sobie tą firmę

Edward

Moja żona korzystała z wielu zabiegów w Instytucie jako klient. Była bardzo zadowolona. Zastanawiam się jednak jak wygląda praca w tym miejscu. Czy ktoś mógłby udzielić mi informacji odnośnie atmosfery i form zatrudniania? Byłbym zobowiązany

@Edward

Wszystko zależy od tego do którego salonu trafisz to jest sieć franczyzowa każdy salon inny właściciel więc inna atmosfera inne warunki ja jestem z Warszawy pracowałam na Starówce było makabrycznie teraz jestem pod Warszawą ???? i jest ok!

Adam_83

@Patrycja - to zacznę od początku. Mieszkam w centrum, nie mam samochodu. Do Erisa jechałem komunikacja miejską jakieś 1,5 h a później jeszcze 20 minut na piechotę. Pod tym względem masakra. Biuro wypasione, naprawdę robi wrażenie. Ludzie uśmiechnięci, jak Cię widzą to cały czas dzień dobry i dzień dobry. Pozytywne. Rozmowa rekrutacyjna ok - fajna atmosfera, nie jakieś wypytywanie i dziwne pytania, raczej nastawiona na to, żeby mnie po prostu poznać. Dostałem też info o dalszych krokach, Pani z która miałem spotkanie prosiła o cierpliwość, ale powiedziała, że jak coś się u mnie zmieni, czy jak będę się niecierpliwił, żeby do niej dzwonić. To też pozytywne. W sumie, gdyby nie ta lokalizacja, to mógłbym tam pracować.

Sombrero
@Adam_83

A to nie wiedziałeś, że jest tak daleko, zanim nie dotarłeś na miejsce? Nie rozumiem jak odległość może mieć decydujące znaczenie przy decyzji o pracy już po rozmowie kwalifikacyjnej, jeśli przed wyjazdem można sobie w google maps sprawdzić mniej więcej ile o jakiej godzinie trwa dojazd w konkretne miejsce. Jak już jadę do jakiejś firmy na rekrutację to z pełną akceptację dojazdu, bo wiem na co się piszę. A kto dzisiaj jeszcze nie ma auta ten leszcz. Jeszcze większy leszcz jak jest dorosły, a nie ma prawka ;)

Szkoda

Jestem w szoku, w jaki sposób przeprowadzono rekrutację! Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, ale umówiłyśmy się, że Pani Rekruterka zadzwoni do mnie następnego dnia aby ustalić termin, poniewaz nie ma dostępu do kalendarza. Czekałam tydzien na ten tel, wysłałam smsa przypominajacego, a po kolejnych kilku dniach sama zadzwonilam, poniewaz jeszcze wtedy zalezalo mi na pracy w tej firmie. Wiec obiecano mi ponownie kontakt "po weekendzie", aby ostatecznie wybrac termin i porozmawiac o moim doswiadczeniu. Jak sie domyslacie - cisza. Dałam spokój. Mineło kilka tygodni i otrzymałam pustego maila z ich systemu rekrutacyjnego. Próbowałam zadzwonic i zapytac, czy moze jednak cos sie dzieje w tej rekrutacji. Oczywiscie Pani Rekruterka nie ma nawet odwagi, zeby odebrac ode mnie telefon. A chwilkę pózniej otrzymuje juz pełnego maila, ze dziekuja mi za zaangazowanie w proces rekrutacyjny i poswiecony czas, ale złożyli ofertę innej osobie. BRAWO!!! Szczerze mówiąc nigdy tak olewczo mnie nie potraktowano. Nawet jesli otrzymywałam negatywny feedback, to przynajmniej po jakiejkolwiek merytorycznej rozmowie, a nie po obiecywankach spotkania. Bardzo brzydkie zachowanie!!

sashka
@Szkoda

no właśnie ja też czekam na telefon już od ponad tygodnia o miejscu rozmowy i coś podświadomie czuję że się nie doczekam.... po co robią tą rekrutację jak nawet nie mają zamiaru się odezwać. Przykre jest to bo specjalnie na ten dzień brałam wolne w pracy...

Kandydat do pracy
@Szkoda

Ja mam podobne doświadczenie. Określę to tak: traktują kandydatów jak bydło. Swoje wartości opisane tak pięknie mogą włożyć do śmieci. W środowisku mówi się bardzo nieprzychylnie o dziale HR tej firmy. Nadęte Panie, które z wyższością odnoszą się nie tylko do kandydatów, ale i do pracowników

Adam_83
@Kandydat do pracy

Ja dziś dostałem maila z informacją, że wybrali kogoś innego. W sumie to chyba sam bym zrezygnował, bo Piaseczno mnie odstraszyło. Ale na rekrutację nie mogę narzekać. Miła atmosfera, konkretna rozmowa. Odpowiedź w miarę szybko.

Markus Aurelius
@Adam_83

Ciekawe, że zapraszają ludzi mieszkających 2 godziny drogi stąd, a jak ktoś mieszka po drugiej stronie ulicy (3 minuty piechotą od firmy) i też ma kwalifikacje na stanowisko, to cisza i się nie odzywają. Dziwna firma...

Zostaw merytoryczną opinię o DR IRENA ERIS S.A. - Piaseczno

• Jak się pracuje w DR IRENA ERIS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DR IRENA ERIS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DR IRENA ERIS S.A.?

DR IRENA ERIS S.A.