TERG MediaExpert - Ostrołęka

Opinie o TERG MediaExpert - Ostrołęka

arkadius25

Witam, pracowałem niestety w tej firmie. Zarobki najniższa krajowa + to co uda się Tobie wcisnąć klientom. Traktowanie pracownika jak[usunięte przez moderatora] wciskanie ludziom przedłużonych gwarancji w postaci dodatkowego ubezpieczenia- wielki [usunięte przez moderatora] Pracownik nie tylko sprzedaje sprzęt ale jest agentem ubezpieczeniowym, pracownikiem fizycznym który sprząta sklep, jest magazynierem, wszystkim kim powiedzą. Dodam również odpowiedzialność materialna wszystko co popsujesz nawet jeśli to nie Twoja wina lecz pracodawcy Ty pokrywasz koszty i Ciebie obciążają ! Wybierając tę pracę zastanów się czy chcesz być niewolnikiem !!!

Zostaw opinię o TERG MediaExpert - Ostrołęka - Ostrołęka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERG MediaExpert - Ostrołęka