Arkadiusz Burnita JUBILAT PPH

Baszki

Arkadiusz Burnita JUBILAT PPH

Opinie o Arkadiusz Burnita JUBILAT PPH

Jakim przedsiębiorstwo Arkadiusz Burnita JUBILAT PPH jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

kuku

może niektórzy z was po prostu jakiegoś super luksusu na stanowisku oczekiwali, ale to jest po prostu sztuczna biżuteria, chociaż na wysokim poziomie bardzo

oszukany

Kto został oszukany przez ta firmę ?

ala

Proszę o kontakt wszystkie osoby które miały jakiś kontakt z ta firma. Na mój numer GG 332 600 60 . Dziękuje . Ala

jurek

czy umowy podpisywane z nimi można uznać za nic nie warte i nie wypłaca mi żadnej kasy? ktos miał taki problem?

justys

czy jakaś osoba tam pracowała? albo czy od jakiejś osoby chciano pieniądze na tzw. "wkład własny" w firmę? bo każdy pisał o rozmowie kwalifikacyjnej, myślicie, że zatrudnionym pracownikom nie wypłacą pensji itp.? bo rozmowa to jedno, a co praca na etat to drugie...

Zostaw opinię o Arkadiusz Burnita JUBILAT PPH - Baszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkadiusz Burnita JUBILAT PPH