Centrum Tańca Wasilewski Felska

Olsztyn

Opinie o Centrum Tańca Wasilewski Felska

niepracująca

otóż krótko i treściwie...firma daje dobre pieniądze i jeżeli kochasz dzieciaki to tylko tyle jest ok...poza tym, szkolenia dwa razy w tygodniu a do karty pracy wpisujesz jedno, sprawdzanie na każdym kroku, praca papierkowa, która zabija chęć do pracy z dziećmi, bardzo duży problem żeby odebrać należne wolne dni, pracodawca wyznacza ci termin i koniec, gdy przychodzisz po zwolnieniu masz tyle pracy, że można się załamać i jeszcze rozmowy o twojej niekompetencji...i tak dalej można by wymieniać...osoby, które chwalą tą firmę są i owszem, bo po prostu im to wszystko nie przeszkadza, dla mnie firma masakra...

Zostaw opinię o Centrum Tańca Wasilewski Felska - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Tańca Wasilewski Felska