Sanatorium Uzdrowiskowe "Budowlani" w Iwoniczu - Zdroju

Iwonicz

Sanatorium Uzdrowiskowe "Budowlani" w Iwoniczu - Zdroju

Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe "Budowlani" w Iwoniczu - Zdroju

goja

super personel o wysokich kwalifikacjach pokoje czyste zadbane basen wystarczajacy

Zostaw opinię o Sanatorium Uzdrowiskowe "Budowlani" w Iwoniczu - Zdroju - Iwonicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Uzdrowiskowe "Budowlani" w Iwoniczu - Zdroju