City security
1 1

Opinie o City security

Pewniak

Masz racje z tym kombinowaniem , przeważnie to co piszą w ogłoszeniu odnośnie stawki to ściema . Jak pisze 8zł netto to i tak na początek dostanie 7zł netto , oczywiście na zlecenie , jeszcze dostajesz dwie umowy zlecenie(jeszcze w dodatku jedna na jakieś roznoszenie ulotek - unikanie wiadomo czego), gdzie nie masz podanej kwoty tylko puste pole . Problem z ciuc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to u nich standard jeśli masz większy numer niż 45 , może usłyszeć wieszczych nie mamy. A nie wspomnę(z tego co ja widziałem ) nawet nie mają pożądanego miejsca na przerwę np w obiekcie handlowym FM(FP)BYD pomieszczenie dla ochrony- szatnia i stołówka to to samo , cud że w ogóle czajnik tam mają.

Zostaw opinię o City security - Kaj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City security