Opinie o Gowork.pl

Magda B.

rodzina: super zarobek: ok (zawsze może być więcej) przejazd: bezpiecznie i szybko wyżywienie: super warunki na miejscu: super organizacja biura: normalnie, wszystko było ogarnięte przed wyjazdem kontakt z rodziną z Polski: super, nawet mąż nocował u Nas ;)

Marcus

Witam, właśnie wrociłem ze zlecenia w Offenburgu i muszę przyznać, że było bardzo miło. Jestem po operacji kolana i nie za bardzo mogłem dzwigać, ale firma zapewniła mi bardzo dobre miejsce, gdzie nie było dzwigania i ogólnie warunki bytowe te byly bardzo dobre - wszystko bylo dostosowane do osoby niepelnospraawnej w domu, byla winda, podnośniki, a do tego rodzina byla batdzo dobra, bo i zakupy wraz z obiadami do nas przyjezdzały, bo zamawialismy co chcemy w internecie z podopieczną. Podopieczna to była tak ciepła, jak chyba żadna inna Niemka :) Ale polecam wyjazd na opiekę, również panom, o świetne doświadczenie i język można podszkolić, a i więcej grosza zarobić! W razie czego proszę pisać marcus.betreuer@gmail.com

M.A.Myszka

Wyjechałam do okolic Stuttgartu dokładnie wieś Waldorf. Znam niemiecki tak sobie, ale dogadac sie potrafie, Wyjechała już Pani? ja miałam warunki niemieckie, ale koleżanki jak mają polskie warunki, to od sredniej krajowej z tego co mowily. Sciema marketingowa to dla mnie wypisywanie ze mozna zarobic legalnie ok 1600 Euro, bo takich ofert jest jak kot naplakal. Chybaze wyjechac na czarno, ale ja dziekuje, bo kontrole w Niemczech coraz częsciej a miliona Euro nie mam - teraz na wnuki trzeba pracowac ;-)

M.A.Myszka

Wyjechałam do pracy do Niemiec z GoWork. Zarobiłam na wesele syna i polecam wyjazdy jako opiekun. Trafilam na takich dobrych ludzi ze mogla bym tam wrucic jeszcze raz. Pozdrawiam i tak jak poprzedniczka pisala, nie ma sie do czego przyczepic jezeli chodzi o organizacje. wrecz super wygodnie jechalo sie busikiem.

ANN78
@M.A.Myszka 26.09.2017 14:34

Myszka, a gdzie dokładnie wyjechalas, na jak długo i ile kasy dostalas od Goworka? znasz niemiecki? przedstawili mi dziś dwie oferty pracy, całkiem niezłe, stawka tez lepsza niż ostatnio którą miałam z inną agencją. Faktycznie naliczają od średniej krajowej? czy to ściema marketingowa?

Jolunia58

Witam, ja jestem zadowolona ze wspolpracy z ta firma. Jeżdżę na opiekę od dwóch lat. Wspólpracowałam z różnymi firmami, ale najlepiej pracuje się z goworkiem. Wyjechalam z nimi pierwszy raz na zlecenie z bardzo niskim niemieckim. Dali mi materialy do nauki i pojechalam na miejsce i powoli sie uczylam. Od roku wspolpracuje ze stala rodzina i mam stala opiekunke do zlecen i nie moge narzekac. Wszystko jest na czas, pieniadze sie zgadza, dojazdy sa dobrze organizowane. Polecam

Kasia 55

Wyjeżdżałam z GoWork nie raz i się nie zawiodłam. Super obsługa, zawsze chętnie służą pomocą. Zarobki też są ok a przecież konsultant Wam przedstawia ofertę wiec jak wam nie będzie odpowiadać to możecie się nie zgodzić. Nie ma z góry narzuconej oferty. Także polecam tą firmę. Jest na pewno solidna i godna polecenia .

GoWork.pl
pracodawca
@Kasia 55 07.06.2017 14:47

Pani Kasiu, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Bardzo się cieszymy, że docenia Pani warunki zatrudnienia oferowane przez GoWork.pl Mamy nadzieję na dalszą, udaną współpracę. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

GoWork.pl
pracodawca

tester

mel

Tylko zalecam zatrudnienie przez agencję pracy, bo za granicą nigdy nic nie wiadomo ;) Ja byłam w niemczech kilka miesięcy i byłam zatrudniona przez agencję mg solutions :)

mysiu123

No może być ciekawie.

lena

1050 i wstawanie w nocy ,pogięło ich

bolek

Tylko gdzie jest to 1000 zlotych wiecej niz w innych firmach ,z bardzo dobra znajomoscia jezyka oni proponuja 1150 euro ,niech sie wypchaja

Zgadzam sie z ta opina nie warto szukac wn innych firmach

MILA43

HA HA A JA MAM WIECEJ OBOWIAZKÓW, NIC SIE NIE ZGADZA Z OFERTA A PENSJE MNIEJSZA JAK SIE OKAZAŁO. CHODZI O AJ&PARTNERS

karol

ciekawa interesujaca firma godna polecenia

Zostaw opinię o Gowork.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gowork.pl