Opinie o Fruechtehof-Schindler. w Warpe

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fruechtehof-Schindler.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fruechtehof-Schindler. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fruechtehof-Schindler. w Warpe

Słyszalem o firmie dobre opinie. Podpowiedzcie czy teraz mają potrzeby na pracowników?

Aneta

Hej jaka cena za kg borowki i ile godz sie zbiera

obrońca

Podpowiedzcie jak się pracuje. Mnie nie przeszkadzają ludzie którzy są daleko od domu ponieważ muszą żyć i pracować,.Szacunek im się należy

W tym sezonie z Polaków zostaną sami stali bywalcy, a reszta nabytki z rumunii,ale tak jest już wszędzie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fruechtehof-Schindler. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zainteresowana

Podpowiedzcie coś o firmie, jak się tu pracuje? Jaki poziom znajomości języka ?

marco
@Zainteresowana

podaj numer to dryndne i ci odpowiem na pytania

xx

i znowu bredzisz po pianemu.x

ONAiON

Magda Sroka o pseudonimie "sroka - wywło.." i jej rodzinka rozpanoszyła się, ale co sie dziwic, PGR-owcom z Kaszub wydaje sie, ze złapali Pana Boga za nogi. Swen to nastroszony dupek, ktory od lat tnie Schiendlera jak moze, a że Helmut tego nie widzi??? Jeździlismy tam przez kilka lat, ale kiedy przyleciały Sroki, a Marek łaski wyleciał przez swoją mega głupia żone Dankę, która podobno dzisiaj siekierą w mięsnym rąbie golonki, wszystko diametralnie się zmieniło. Kiedyś miała sens praca u Schiendlera, dzisiaj absolutnie nie polecam ze względu na oszołomów, którzy są zarządzajacymi.

mm

Było zimno, ale sucho,kasa bardzo dobra jak za taki sezon.

cf

Tak zimo to szpargeli chyba prawie nie ma he he.

ff

Kiedy jedziecie czy coś wiadomo

x

szparagi już są.

mm

jak pokażą się szparagi myślę około 5-10 kwietnia.

dd
@mm

A jak warunki mieszkalne? Po ilu sie mieszka? jakas lodowka zamrazarka?

@dd

Pokoje od 2,3,4 osobowe ,lodowki są, w 4 osobowych są dwie,toalety nowe,ciepłej wody nie brakuje,nowe automaty do prania.

mm

a z Polski z jakich stron jestes

@mm

Z Wielkopolski. A ty ? Kiedy tam jedziesz?

mm

u nas wszystko zmechanizowane, docenisz to,gdzie byleś te 2 sezony.

@mm

Nie daleko Bremen. Moze pogadamy na miejscu jak sie zdecyduję, dopytuje bo nie chce 600 km jechac na darmo.

mm

Pola są nowe,dwie plantacje są 5 letnie i one są najstarsze ale bardzo dobrze sypią ale są rotacje ,robią tak aby wszyscy zarobili. PYTANKO- PRACOWAŁEŚ już na szparagach.

@mm

Tak 2 pełne sezony, wszystko ręcznie 2 folie kisty itd..

co chcecie wiedzieć.

@mm

Długo tam jezdzisz? Jak jest faktycznie, jest sporo negatywnych komentarzy...? Mozna zarobic ? pozdro

@pyt

Pracuje tam już kilka sezonów i znam wszystkich tych co pisali negatywne opinię i tych co dobre,ci co chcą zarobić zarobią.W tamtym sezonie najlepsza dniowka wynosila 160 euro ,a za maj najlepsi mieli po 3000.Ale trzeba mieć motywacje tak jak mają szakale Beni,Niko.Najlepsi są mlodzi polacy ,robić się nie chce bo jemu 50 euro dniówki starczy,a w internecie biadoli jak mu było żle.Jest też druga grupa ludzi - pijaczkowie,ci to niech tam wogóle nie jadą bo tam tacy robią zjazd. Firma nowoczesna, teraz nawet nie ma porównania jak kiedyś trzeba było się naszarpać z folią,kistami a by zarobić pół tego co teraz. Każdy dostanie maszyne i tylko wycina ,nie nosi, nie zakrywa foli.Ale rajki są packowane, nie rozwalane,nie ma partyzantki jak u tirmana i reszty kołchozów. Na plantacjach wszystkiego pilnuje pan Andrzej, a on jest konkretny i się zna.

@mm

A jak jest z polami? Rotacja? Jak trafisz na stare to nic nie wytniesz...? I tak cały sezon?

cc

kiedy się wybieracie czy już coś wiadomo- czy Magda już dzwoniła.

ww

Zbliża sie sezon ktos cos jeszcze napisze o tej firmie?

Heja, tu Tomek, mam pytanko, Czy ten kwestionariusz o ubezpieczenu trzeba wysłać razem z umową do nich

To wszystko co jest tu pisane negatywne to prawda ...... Pracowałam w Hali - nie polecam tego miejsca

Zostaw merytoryczną opinię o Fruechtehof-Schindler. - Warpe

• Jak się pracuje w Fruechtehof-Schindler.?

Zobacz opinie na temat firmy Fruechtehof-Schindler. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fruechtehof-Schindler.