kasjer-sprzedawca

Wrocław

Opinie o kasjer-sprzedawca

Piotr

Dzień dobry, pracowałem jako kasjer około roku temu, zarobki tak jak pisaliście ok 10 zł, ale super atmosfera, wiadomo, że praca nie jest najlżejsza, bo i sami klienci są niekiedy niemili, ale ja nie narzekałem :)

jomka

witam. wszystko zalezy od kierownictwa. u nas w biedronce(okolice kolobrzegu) nie ma tak dobrze.jest duzo pracy,o przerwy trzeba sie prosic)pracujemy po 9,5 godz. na wyplate czekalam prawie 8 dni.butow roboczych nie otrzymalismy wogole. porazka. jak masz + 10 zl to ok ale jak masz -10 i wecej to musisz doplacic z wlasnej kieszeni!!

biedronka

Ja pracuje w Biedronce juz dlugo ,odkad weszly premie nikt z naszych kasjerow nie zarabia mniej niz 1500,w styczniu nawet 1900 na reke.Zaznaczam,ze jest to wysokoobrotowa biedra.Troche sie trzeba narobic ale nie jest zle.

julka

Napisz mi proszę jak odbywa się rekrutacja do biedronki?Przyjmują bez doświadczenia -jakiś kurs ewentualnie-czy nie mam szans.I ogólnie jak jest na początku?Pracujesz codziennie?Masz płacone więcej za niedziele?Odpisz proszę bo nie wiem czy wogóle składac podanie.No i skąd jesteś?

hawi

pracuje w biedronce od 2lat,jako kasjerka, na pelny etat, na reke dostaje 1300zl, wiec mysle ze jak na sklep to nie ma zle. do tego sa premie,bony na swieta w wysokosci ok 350zl,mozna ubiegac sie o pozyczke bezzwrotna (np.ok2.000zl-3.000) mozesz wyslac dzieci na darmowe kolonie nad morze,sa wyprawki dla dzieci na rozpoczecie roku szkolnego itd, polecam

Zostaw opinię o kasjer-sprzedawca - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kasjer-sprzedawca