Cirkus Cirkus Hotel Casino MGM

Las vegas

Cirkus Cirkus Hotel Casino MGM

Opinie o Cirkus Cirkus Hotel Casino MGM

rigpoig

No jest kasyno @pola, ale to nie jest nic nadzwyczajnego, wiele razy tam byłem i mi to nie przeszkadzało, obsługa w hotelu jest bardzo miła, jedzenie smaczne, no w sumie do niczego doczepić się nie można.

Słowa kojarzące się z Cirkus Cirkus Hotel Casino MGM.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca. :

Zostaw opinię o Cirkus Cirkus Hotel Casino MGM - Las vegas

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cirkus Cirkus Hotel Casino MGM