STANWEX

Opinie o STANWEX

tran

jak widać, firma ma problemy, bo nikt już o nich nie pisze, a dla mnie znak jest dość klarowny @xz..

sped...

daje ale po pysku jak ktorys za mocno podskoczy. ogolnie trzyma cholote krotko!!!

Stanwexowy

Szef uzależniony od dyspozytorów chyba coś na niego mają /a oni to specjaliści w swoim fachu ""/ i cholernie niesłowny mało kasy mało w domu ciągłe podejrzenia o kradzież paliwa generalnie koszmar

traker

a czy ktoś posiada taka wiedzę czy firma Stanwex ubezpiecza swoich kierowców np. w zusie?pozdrawiam

Witam serdecznie wszystkich stałych bywlców krasnej,gawrow,terechowej i krupek!JeZeli ktoś jest w trakcie szukanie roboty i zobaczy przez przypadek firme stanwex to niech lepiej szuka dalej.Mało w domu,mało w kieszeni oreszcie już nie wspominając.Pozdro!

zarobki marne w domu bardzo rzadko i o paliwo i o koszty cały czas problemy o paliwo najwięcej problemów odradzam tą firmę

Zostaw opinię o STANWEX - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STANWEX