Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.

Klientka

Jestem zadowolona, zginął ojciec moich dzieci (potrącenie) - sprawa trwała dwa lata w sądzie i uzyskali odszkodowanie dla chłopaków po 90 tyś zł. (łącznie 180 tyś) Rzetelna firma, duży pluuuussss za obsługę

Klient Śląsk

Mam swoje sprawy u nich i wiem, że na sądzie to się przedłuża ale na to nikt nie ma wpływu poza sądem więc to jest normalna sprawa, czasami sprawy spłacają się szybciej a czasemi trzeba czekać i 1,5 roku ;(

Dorota Nowy wpis

Prowadzę z mężem warsztat blacharski, gdzie mamy naprawy powypadkowe i wypożyczalnię samochodów. Zdecydowaliśmy się na pomoc kancelarii, bo ubezpieczyciele nagminnie nie płacili za nasze usługi w całości. Każdy kto prowadzi serwis wie o czym mówię. Dziękujemy Helperowi za współpracę. Przekonali i nauczyli mnie, że nie ma co negocjować z T.U. bo nic to nie da, a sądy są sprawiedliwe. Polecam.

kierownik ASO Nowy wpis

Szukałem firmy do obsługi prawnej spraw gdzie są spory w zakresie napraw bezgotówkowych. Zasięgnąłem opinii kolegów po fachu i wskazanie padło na Helper. To był dobry ruch. Szybko i sprawnie wdrożyliśmy wspólnie nowe procedury i współpraca ruszyła i działa bez zarzutów.

Kamil Nowy wpis

Polecam, miałem szkodę na dwóch pojazdach i oczywiście zaniżona przez firmę ubezpieczeniową, zaproponowali mi, że mogą dopłacić do odszkodowania lub porowadzić mi sprawę na etapie sądowym - zdecydowałem się na sąd mimo, że uprzedzili mnie, że może to potrwać nawet do 1,5 roku, jak się okazało sprawą była zamknięta w 4 mc :))))))) (nakaz zapłaty się uprawomocnił -tak mi przynajmniej wyjaśnił ich adwokat) polecam, polecam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent / Asystentka zespołu prawnego w firmie Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Janina

Polecam firmę Helper. Pomogli mojej rodzinie w wypadku córki. Sprawca się nie przyznawał, szukałam kogoś kto zajmie się sprawą sądową. Najpierw wygrali sprawę sądową a potem drugą z ubezpieczalnią i córka dostała odszkodowanie. Jeszcze raz polecam, bo warto z mich skorzystać. Uczciwi ludzie tam pracują.

Janek

Miłem uszkodzonego tira -ciagniksiodłowy, firma ubezpieczeniowa zaniża mi koszty naprawy, musiłem z własnej kieszeni dołoży do naprawy, spraw ciągnęła się od od 2019 ale właśnie się zakończyła pozytywnie dla mnie, brawo dla firmy, samych odsetki jest ponad 15 tys wygranych, warto było czekać polecam

Klient

Jeste zadowolony z działań, prowadzą sprawy mojego warsztatu blacharsko lakierniczego. ps szybko idą do sądu co najważniejsze polecam ogólnie

Jak wygląda kwestia awansu w Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Asystent / Asystentka?

Jaki dress code obowiązuje w Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.?

Helper CPP

Na spotkania biznesowe niezbędna jest koszula i marynarka :)

Pracowałem jako handlowiec ponad 3 miesiące i nie przedłużyli mi umowy mimo że prosiłem o szanse na dodatkowy miesiąc Oczekują wyników już pod 3 miesiąca lekka przesada. Średnio polecam zatrudnienie w tej firmie :(

Szanowny Panie/Pani pierwszy okres jest zawsze testowy np. przez 1 wszy miesiąc, a poźniej przez kolejne 3 miesiąc. Najwidoczniej było brak wyników, dlatego umowa nie została przedłużona.

Szanowny Panie, czasami sprawa sądowa trwa 12 miesięcy, a czasami 24 miesiące, niestety nie mamy na to wpływu ponieważ to sąd ustala daty rozpraw mimo najszczerszych chęci z naszej strony.

Mirosław

Jestem zadowolony z efektu działań Helpera. We wrześniu miałem wypadek, w styczniu sprawa zamknięta ugodą. Wszystko w pełnym ustaleniu ze mną, dobry kontakt telefoniczny i przez aplikację od początku do końca. Duży plus za aplikację do kontaktu. Polecam.

Klientka

Mariusz K.

Polecam

Iryna

В результате аварии в декабре 2004 года погиб мой муж. Моим делом занимался какой-то адовкат, но безрезультатно, Роман из Helper помог мне в 2017 году получить компенсацию, хотя я думала ничего не будет. У меня был отличный адвокат с переводчиком, который вел дело, они провели меня и моих дочерей через все необходимые формальности. От всего сердца благодарю и с полной ответственностью рекомендую другим нуждающимся.

Klient

Polecam, jestem zadowolony

@Klient

Cieszymy się z satysfakcji klienta.

Aniusia

Znalazłam ich w internecie, wyjaśnili krok po kroi, wysłali umowę przed podpisaniem. Duży plus za fajną obsługę ;)

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: biuro@helper-cpp.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Dorota

Czyli chcesz przez to powiedzieć, że sam brałeś w tym czynny udział? Nie jest Ci wstyd za to skoro masz takie wyrobione zdanie o tym wszystkim? Czym tak naprawdę się tam właściwie zajmowałeś? :/

Klient Śląsk

A JA jestem zadowolony, prowadzą mi sprawy mojego serwisu i wygrywają sprawy, dla mnie jest ok

Klient Śląsk

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Helper cpp?

AN

Od 2-4 miesięcy, w zależności czy dana osoba się sprawdzi ale ogólnie dają umowę o prace, nie zwodzą ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Helper-Centrum Pomocy Prawnej Sp. z o.o.