FLORVAG MAKANISKE VERKSTED A.S

Florvåg

Opinie o FLORVAG MAKANISKE VERKSTED A.S

robert

Witam wszystkich, czytam te stare opinie i żałuję, że taka tu cisza szkoda, mam nadzieję, że jednak ktoś tu wchodzi bo chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda u nich praca bo poszukuję ofert pracy ale na necie wszystko jest po norwesku, pomoże ktoś czy działają w Polsce

Słowa kojarzące się z FLORVAG MAKANISKE VERKSTED A.S (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w FLORVAG MAKANISKE VERKSTED A.S: Najbardziej nie podobało mi się w FLORVAG MAKANISKE VERKSTED A.S:

Zostaw opinię o FLORVAG MAKANISKE VERKSTED A.S - Florvåg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLORVAG MAKANISKE VERKSTED A.S