Senetic S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Senetic S.A.

Aktualność
palczaki69

Nie rozumiem tego hejtu, praca w Seneticu to najlepsze co mnie spotkało, świetna atmosfera i przede wszystkim cudowni ludzie z którymi dzielę moje pasję. Szczególnie chciałbym pozdrowić Dawida z działu zakupów. I niemowcie jak to źle jest w Seneticu, spójrzcie na swoje kubeczki.. (usunięte przez administratora)

@palczaki69

Widziałem kubeczki, są obraźliwe.

MD

O dziwo zawsze jest tak,że jak jest dobrze to ludzie nic nie mówią,no bo niby po co skoro jest ok;) uważam, że jest w seneticu DOBRZE, bo dobrze mi się pracuje,zawsze ręce pełne pracy, z pewnością 3 lata pracy dały mi sporo nowej wiedzy i umiejętności , czas szybko mija w fajnej atmosferze,przełożony jest na miejscu,jak coś nie pasuje możesz od razu pogadać - nie zawsze da się zaradzić problemom, ale się stara :) ponarzekać pewnie też bym mogła na coś, ale w jakim celu ? Co to zmieni ? W każdej z firm w której pracowałam, były rzeczy ok i te do bani, na które wszyscy narzekali, nie ma firm idealnych, no ale fajnie jest przecież ponarzekać, krytykować, bo od razu człowiek czuje się bardziej dowartościowany, prawda ? A najbardziej podziwiam obecnych pracowników którzy krytukują każdą jedną rzecz i nadal tutaj pracują, hmmm....słyszy się często tych narzekaczy przy kawie, a inni ich słuchają i się nakręcają. Wychodzę z założenia, że lepiej się nakręcać tymi pozytywnymi aspektami, człowiek jest szczęśliwszy i praca lepiej idzie...

Yhmmmm
@MD

Pracowałem już w kilku firmach. Wszędzie po kilka lat.wszędzie są problemy, narzekanie, ale powiem szczerze. Tyle kłamstw, mało rzetelnych obietnic, samego manipulowania liczbami, ludźmi nie spotkałem nigdzie. Jak z daleka od tych Prezesów vice prezesów, dyrektorow IT, finansów czy marketingu. Jesteście mega fałszywi. Jesteście siebie warci. Mam nadzieję że już się nigdzie nie zobaczymy. Nikt nie może być pewny swojej przyszłości w tej firmie. Odradzam pracę w Senetic, aktualnym pracownikom pecam pracuj.pl

sebastian

Głównie widzę tematy o handlowcach, a może ktoś się wypowie jak wygląda praca w projektach IT np. business intelligence?

Bialik
@Orzeł

Dlaczego słabo? Przecież działa i co raz więcej działów na nim pracuje. A jak ostatnio sprawdzałem, to wszystko z nim w porządku. Nie wiem z kiedy masz informacje, ale są co najmniej nieaktualne. Zresztą, zakładam że już tu nie pracujesz. Czemu zatem chowasz się za ksywą, przecież nikt Cię nie zwolni z Senetica, jeśli się podpiszesz :)

puknij się w głowę
@Ktos

Coś mocno z Tobą nie tak i chyba na siłę starasz się zaszkodzić firmie. Masę pracowników pracuje zdalnie na codzień a w ten trudny czas dla wszystkich firma wysłała wszystkich na pracę zdalną i super bo była do tego przygotowana. Ktoś narzekał tutaj, że mamy stare laptopy ale teraz dzięki nim możemy normalnie działać z domu.

Czy Senetic S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Roma Nowy wpis

Nie no, ale bez ironii, napisz jak jest na prawdę. Co prawda kilka osób pisało tu o zwolnieniach, ale dziwi mnie to, ze się im opłaca co chwilę zwalniać ludzi. To po stażu nie ma szans na zatrudnienie, bo nie ma tego wpisane w ofertę stażową? Szczerze to chciałaby, odbyć staż 3 miesięczny, czyli tyle ile maksymalnie można.

asik Nowy wpis
@Roma

byla teraz fala zwolnien, cos ok 15 osób zwolniono,.ale to chyba w ostatnich czas wiele firm przechodzi.Po stażach to sporo osób tu było, duzo w księgowosci na pewno, w innych zespolach chyba tez. Moim zdaniem nie jest tak zle, praca jak praca, jest tego sporo, co dla mnie osobiscie jest jednak plusem, bo nauczylam sie duzo, ale są momenty ze pracy mam dla dwóch, ale zespol fajny, szef też, nie moge narzekac za wiele:)

EG Nowy wpis
@asik

15 osób zwolnionych to dość dużo. Widzę na stronie że znowu rekrutują wiec chyba tendencja redukcji nie jest na stałe. Mnie też interesuje staż w dziale IT i zależałoby mi żeby potem załapać się na stały etat a nie do wylotu. Są na to szanse jak myślisz?

Eee Nowy wpis
@EG

Firma raczej się zwija niż rozwija. W ciągu roku zwolnili ponad 30osob. Sporo osób też odeszło. W IT też były roszady. Ogólnie teraz ciężko być juniorem w it

Takie pytanie ;)

Mam takie proste pytanie do komentujących - jeśli jest tak źle w SENETIC to jaki problem jest zwolnić się i iść do konkurencji??? …. chyba że problemem brak kompetencji komentujących ;) Albo SENETIC to jedyna firma IT na terenie najszybciej rozwijającego się aktualnie województwa w PL ;)

Taka odpowiedź
@Takie pytanie ;)

Na razie to się zwija i zwalnia, a nie rozwija. Jedyny powód, że nigdy nie ma zwolnień grupowych w tej firmie to to, że pracownicy zatrudniani są w wielu spółkach.

Domino
@Takie pytanie ;)

Wczoraj czyli 30.01 kolejna porcja zwolnień w ramach poprawy rentowności firmy. Pytanie kluczowe jak długo można zarządzać firmą przez "chaos"?

senegalczyk
@Domino

Hej, czy znowu wciskali ludziom fałszywe powody zwolnień i chcieli wymusić na nich zwolnienie za porozumieniem stron? Bo już było tak z 3-4 razy odkąd tu pracuję ;)

EX-Pracownik
@Domino

Jak pytasz o "CHAOS". To mam pewną historyję. Otóż pewien VIcePrezes, zapytany przeze mnie - gdyż nie ukrywam, byłem zszokowany szybkością zmian decyzji i kierunków działania firmy - jak to jest w Senetic z wizją i strategią ? Odpowiedział jak kumplowi przy piwie, a nie znaliśmy się zbyt długo: "Że oni tak lubią spontanicznie podejmować decyzje, a potem zobaczyć co się dzieje...". Tak więc widocznie można. Co więcej jak przypomnę sobie ten ironiczny, totalnie bezwiedny uśmiech, udający luzaka - to zbiera mi się na wymioty. Cisza jaka zapadła, była chyba jego pierwszą refleksią w coach życiu... Bo po takich właśnie decyzjach ludzie jak (usunięte przez administratora) w pysk dostają zwolnieniami, jak bumerangiem ze właśnie luźne decyzje... Ufają im, że będą razem coś budować, a finalnie jak nie liżą (usunięte przez administratora)to wylotka...

Byly pracownik
@Takie pytanie ;)

Nie ma żadnego problemu , zeszly rok powinien to najlepiej zobrazować :) Ludzie z wieloletnim stażem zaczęli się zwalniać jeden po drugim to raczej nie bez powodów :)

IQ
@EX-Pracownik

I nie patrzą na konsekwencje jakie to może mieć wpływ na pracowników? Jak ktoś nie odnajdzie się w tej spontaniczności to jest zwalniany, tylko jaki podawany jest im powód zwolnienia? Ktoś pisał, że w ostatnim czasie odeszło sporo ludzi. Wiesz ile może się stanowisk zwolniło od początku roku?

Aaaa
@Taka odpowiedź

Plus ludzie na B2B plus namawianie do porozumienia stron. Przy czym pracownicy nie wiedza co na tym trac, np. odprawa.

TV
@Aaaa

I tylko na B2B zatrudniają czy jednak jest jakaś dowolność pracownika w tym? Ciekawi mnie czy te zwolnienia, o których tu piszecie, dotyczą wszystkich działów czy tylko wybranych stanowisk. I co to za "fałszywe" powody, które podawali pracownikom odnośnie zwolnień?

Aaaaa
@TV

Nie wiem jak wcześniej ale to wcześniej zależało od pracownika. No ale zachęcali do b2b. Tak jak "nieoficjalnie" "przypominali" o możliwości wypisania się z ppk.

Dax

Byłem jakiś miesiąc temu zaproszony na rozmowę na stanowisko IT Account Managera. Spotkanie się odbyło, wszystko ładnie, pięknie, niestety zero jakiegokolwiek feedbacku. Dziś w Social Media widzę ponowne ogłoszenie na to stanowisko. Muszę niestety dać negatywa za brak profesjonalizmu. @Pracodawca na przyszłość radzę podawać widełki płacowe w ogłoszeniu, to wtedy kandydat będzie wiedział czy chcę aplikować czy nie.

US
@Dax

Ile trwało samo spotkanie? Długo w ogóle czekałeś zanim się do Ciebie odezwali po wysłaniu swojej aplikacji? Po rozmowie obiecali Ci odpowiedź w każdym przypadku czy nic nie wspominali?

Aneta
@Dax

Dzien dobry Dax, informacyjnie - w pierwszym etapie rozmów nie udało nam się wyłonić kandydata, dlatego nasz projekt jest wznowiony. kwestie finansowe omawiamy od razu przy pierwszym kontakcie telefonicznym, aby mieć jasność czy możemy zaoferować wskazane przez kandydata oczekiwania finansowe. w kwestii informacji zwrotnej- jest to dla nas bardzo ważny aspekt, dlatego jesli tylko to możliwe prosze o info na hr@senetic.pl, chciałabym zweryfikowac dlaczego nie otrzymał Pan informacji. Cały proces (komunikacja z kandydatem) odbywa sie za pośrednictwem naszego systemu rekrutacyjnego zatem zachecam tez do zweryfikowania skrzynki spam, wiadomosc mogla tam trafić, ale oczywiscie "czynnik ludzki" też mógł zawieżć, dlatego fajnie gdybyśmy mogli to zweryfikować i przekazać Panu dokładne informacje.z góry dziękuje. Aneta

Dax
@Aneta

Nie udało się wyłonić kandydata, czy nie macie takiego budżetu na stanowisko ? Proponuję podawać widełki w ogłoszeniu tak jak robi już większość firm w IT. Wtedy nie będzie nieporozumień. Na rozmowie nie usłyszałem nic o wynagrodzeniu z waszej strony, a jedynie zapytaliście mnie o oczekiwania finansowe. Lubię grę w otwarte karty, a nie jak kandydat powie zbyt dużo, to z automatu mu dziękujecie. I nie, żadna wiadomość mi od was do spamu nie wpadła.

Bambik

Nie polecam... Typowa polska mala firemka, nie ma nic wspolnego z miedzynarodowa organizacja. Wynagrodzenie nie jest rynkowe, biuro jak juz wspominali nizej w starym budynku jakims magazynie, nudna powtarzalna praca w dziale obslugi czy sprzedazy.

VU
@Bambik

Skoro wynagrodzenie nie jest rynkowe, to na jaką mniej więcej stawkę można liczyć? Jeśli chodzi o powtarzalność pracy, to może da się coś zmienić i np. awansować na stanowisko wyżej? Mamy taką możliwość? ;)

Artur

Przeglądając oferty na stronie firmy zauważyłem jedną dla specjalistów ds. obsługi klienta z hiszpańskim i angielskim. Hiszpański musiałbym trochę podszlifować, ale poza tym wydaje się, że spełniam większość wymagań. Czy w czasie rekrutacji jest jakiś test na znajomość języków obcych? I uzupełniające pytanie - czy na tym stanowisku jest możliwość pracy zdalnej?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Senetic S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ruda

Czy po stażu u nich jest szansa na zatrudnienie w firmie na stałe? Chodzi mi o staż w dziale IT, który reklamują, niestety nie wspomnieli w ogłoszeniu o tym. A mi bardzo zależy na pracy w tej branży. Oczywiście praktyki też są fajne, ale zależy mi na dłuższej karierze.

IT ziomek
@Ruda

u nas w zespole tak, dużo osób zostawało po stażu, mega dużo mogli się nauczyć, ale musisz dopytać czy na to stanowisko też taka opcja bedzie

Marcela

Widzę że niektórzy chwalą inni nie, ale też o tym stanowisku, które mnie interesuje, bezpośrednio nic nie widzę. Ja zajrzałam w sprawie ogłoszenia na opiekuna partnera biznesowego, chciałam się dowiedzieć czegoś o tych podróżach biznesowych, jak często takie wyjazdy się zdarzają i kto za nie odpowiada?

@Marcela

Dzień dobry Marcelo:) Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, odpowiadając na poniższe pytanie informujemy, że wyjazdy nie będą zdażać się zbyt często, wstępnie, planujemy kilka wyjazdów w kwartale. Stanowisko to jest nowe w naszej strukturze, także wiele kwestii z pewnością wyklaruje się w trakcie rozwoju współpracy. Jeśli pojawią sią jakieś dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu hr@senetic.com. Pozdrawiamy !

Michal

Startowałem na pozycję menagera w firmie. Pani główna rekruterka bardzo komunikatywna do rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa przebiegła dość sprawnie. Rekrutujący bardzo ładnie opowiadali o kutlurze pracy i organizacji na której mi najbardziej zależało. Obiecali feedback w ciągu tygodnia. Niestety, tak jak w przypadku większości firm.... Nikt już się do mnie nie odezwał (mija 3,5 tygodnia od rozmowy).I tutaj nie chodzi że może zjadł mnie stres i nie wypadłem najlepiej. Może też nie byłem właściwym kandydatem. Aczkolwiek, wiem z doświadczenia że nie przeprowadza się już rozmów z dziesiątkami kandydatów, tylko z kilkoma, więc informacja zwrotna powinna zostać wysłana. To zajmuje dosłownie parę minut. Można wkleić templatkę z odmową. Jednak patrząc że Pani rekruterka ziewała na ekranie, a dzieciaczki "kukały" na mnie w ekran, no to ciężko się spodziewać feedback'u. Kultura zerowa, więc cieszę się w sumie że nie zostałem wybrany...Nie Polecam!

@Michal

Panie Michale, Niestety z powodu zachorowań kandydatów/kandydatek proces rekrutacyjny nam się wydłużył. Podjęłam próby kontaktu telefonicznego do kandydatów i kandydatek jednak niekażdy telefon został odebrany. Bardzo mi przykro za Pana wzburzenie. Chcieliśmy uczciwie dać szanse każdej kandydatce i kandydatowi w prowadzonym przez nas procesie, o którym Pan wspomina. P.S. W dobie Covidu zdarza się, że nawet rekruterki muszą pracować z domu przy dwójce dzieci i czasem mają prawo poczuć zmęczenie. Jest nam podwójnie przykro za brak wyrozumiałości, bo chcemy naszą pracę wykonać najlepiej jak potrafimy, choć niezawsze warunki rodzinne czy sytuacja mogą być sprzyjające. Proszę nie oceniać sytuacji tylko przez swój pryzmat. Życzę pomyślności i większej empatii dla innych.

Ktoś
@Michal

Ja z kolei mam bardzo dobre odczucia po rozmowie. W mojej ocenie dokładna analiza kandydatów trochę zajmuje, nie mam z tym problemu. Kontakt ze strony rekruterki bez zarzutu, wszystko profesjonalnie.

@Senetic S.A.

Jasne. I dlatego nie poinformowaliście swoich czekających kandydatów o tym fakcie, tak?...To bardzo ciekawa wymówka. Jeśli chodzi o dzieciaczki, to ja jestem bardzo wyrozumiały na takie sprawy. Nie oznacza to jednak że dzieciaczki muszą "kukać" w monitor, a gdy się ziewa to można na moment wyłączyć kamerę, gdyż kandydat nie myśli na rozmowie o Pani zmęczeniu, a widzi że ktoś jest totalnie nie zainteresowany jego osobą, co wprowadza jeszcze większy stres u kandydata... Generalnie to mam już trochę rozmów za sobą, i tak, jestem i będę bardzo wyczulony na to jak firmy traktują proces rekrutacji... Empatii mam dużo, nawet mega dużo, ale też szczekam jak mały piesek, doświadczając tego typu podejścia...

Sebastian
@Michał

O co był Pan pytany, jeśli to nie tajemnica i czy ta video-rozmowa, to było jedyne spotkanie rekrutacyjne? Proszę też napisać, co Pana skłoniło do aplikowania?

Ktoś tam
@Senetic S.A.

Senetic, Wy tak serio? Nikt nikomu nie odbiera prawa do poczucia się zmęczonym, ale ziewanie w trakcie rozmowy z kimś to brak kultury za który wypadałoby chociaż przeprosić. Rekruter to wizytówka firmy. Awaryjne sytuacje czy wpadki się zdarzają, ale stanowisko zaprezentowane w powyższym komentarzu to absurd zakrawający o arogancję.

Julia
@Senetic S.A.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji? Chętnie się też dowiem czy firma ogólnie stawia na doświadczenie i takich osób szuka? A może osoby niedoświadczone też mają szansę na zatrudnienie spełniając inne warunki?

zainteresowany uczciwością rek
@Senetic S.A.

Szanowna Pani, niestety opowiada Pani banialuki. Nic nie usprawiedliwia braku informacji zwrotnej. To, że nie udało się Pani dodzwonić nie znaczy, że nie mogła się Pani skontaktować w inny sposób, np. e-mail. Niestety jest to permanentny grzech rekruterów we wszystkich firmach, a psim obowiązkiem powinno być przekazanie informacji zwrotnej. I błagam, ten argument, że nie wykonała Pani swoich obowiązków bo ma dwójkę dzieci ... żenujący.

Ooo

Rozważam ofertę na staż w dziale IT. Z tego co czytałem staż jest bezpłatny. Ile czasu trwa taki staż? Potem jest realna możliwość zatrudnienia? Można się czegoś nauczyć, organizowane są szkolenia dla takich ludzi?

Janek

Z firmy odchodzą już najbardziej zaangażowane osoby. Zwyczajnie nikt kto się szanuje nie chce tu pracować. Jedyny pomysł najgorszego menedżera jakiegokolwiek poznałem na tak wysokim stanowisku to pracujcie ciężej, będziemy Was bardziej kontrolować i zdołujemy was tak, że będziecie modlić się o koniec dniówki. Facet, który w zasadzie kieruje już całą organizacją położył wszystkie projekty, którymi kierował. Z nieznanego powodu ma nad sobą parasol ochronny i pomimo braku kompetencji dalej się utrzymuje/ Wszystkim, którzy jeszcze się wahają mam do przekazania jedno. Świat poza Senetic jest zwyczajnie lepszy.

Ex-Senetic

Daruj sobie to miejsce… kupisz w poniedziałek a we wtorek (usunięte przez administratora) czemu jeszcze nie sprzedane z marzą 20%

Agacia
@Ex-Senetic

To limity są wysoko ustalane żeby nie osiągać maksymalnej sprzedaży? Domyślam, że nie jesteś już tu pracownikiem, a powiesz ile Ci płacili jak jeszcze byłeś zatrudniony?

@Agacia

To są nierealne do panujących warunków rynkowych liczby. Poza tym sama spółka ma niebotycznie duży dzia księgowości co świadczy o (usunięte przez administratora) papierkowym w tej firmie, i nieproporcjonalnie mały dział IT, który permanentnie się zatyka lub szyje byle się trzymało. Co do pensji to wiadomo, ze zarządzik w Seneticu zatrudniłby każdego na najniższej krajowej, bo tylko wtedy się ten (usunięte przez administratora) może spiąć. Niestety teraz leciało dużo ludzi bo cały sektor IT poszedł w dol, natomiast styl pracy i działania w tej firmie często jest wynikiem totalnie niekonsekwentnego działania ludzi u gory. Jakbyś w 5 firmach w jednym miesiącu pracował, każdy pierniczy coś innego…

Alvin
@Ex-Senetic

To, że, jak sam o sobie piszesz, jesteś już byłym pracownikiem, to wynika z organizacji pracy, z zarobków, czy jeszcze z czegoś innego? No i czego wymagano, zwłaszcza, że sugerujesz dużą zmienność wytycznych?

Jak dużo osób pracuje w Senetic S.A.?

Ex-Senetic

Mówili o 200-250 w wielu krajach. Prawda jest taka, ze ten wizerunek to jeden może dwóch ludzi na kraj. Oni co chwile zamykają jakieś kraje a potem otwierają. (usunięte przez administratora) na kwadratowych kolkach. Ja się nie spotkałem z tygodniem aby oni nie zmieniali zdania [Zarzad]

Wielka czystka trwa. Zwalniają na potęgę a może powinienem użyć "wymuszają" podpisanie porozumienia stron. Wiem o co najmniej 6 osobach. Najpierw robią imprezę zeby moc się pochwalić w social mediach a potem zwalniają bo wynik sie nie zgadza, cala branża leci. Plusy -praca zdalna Minusy -brak szkoleń ( jedynie videokursy. Z Platform)

Bożena

Nie wiem czy aplikować na stanowisko Specjalista ds. zakupów sprzętu IT. Taka oferta na stronie firmy wisi, pomoże ktoś? Zarobki są ok? Można uzyskać jakieś premie za sprzedaż? Wyczytałam w ogłoszeniu że macie możliwość pracy zdalnej - często można pracować z domu czy raczej to jakieś pojedyncze sytuacje?

@Bożena

Oczywiście jest możliwość w 100% pracy zdalnej. Zarobki oferujemy rynkowe, zwykle w podziale podstawa/premia uzależniona od wyników pracy. Co do samego wynagrodzenia to z pewnością mocno uzależnione od doświadczenia i kompetencji kandydata/kandydatki. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu i podesłania CV na adres e-mail: hr@senetic.com

Małgorzata
@Senetic S.A.

A cały proces rekrutacyjny i onboarding również jest w formie zdalnej? Pytam, bo jestem z innego miasta i nie wiem czy jest sens aplikować. Wynagrodzenie jest w obrębie jakichś widełek czy zupełnie indywidualnie jest ustalane?

kandydat

hej, mysle czy aplikować na asystenta ds. księgowości, wypowie się ktoś jaki poziom wiedzy trzeba posiadac? zadaja specjalistyczne pytania na rozmowie czy raczej chca kogos typowo do "przyuczenia"? szkole mam za soba, ale praktyki jeszcze brak :)

Ail
@kandydat

Jakieś podstawy na pewno trzeba ogarniać, ale na stanowisku asystenta nikt raczej nie będzie oczekiwał od Ciebie wiedzy specjalistycznej.

Zebra

Ehh kiedyś to było, czasy świetności tej firmy już dawno minęły. Firma nie oferuje rozwoju, nic się nie zmienia tylko nadal klepanie zamówień i systemowa obsługa crm. Firma dla osób które lubią się zasiedzieć i piwrdziec w stołek. Budynek to nadal barak, ochydny i śmierdzący, odradzam.

@Zebra

ale stan ten budynku sam w sobie jest taki zły czy chodzi o kwestie porządkowe, że o jakimś zapachu tu piszesz, co do rozwoju to jakiego byś oczekiwała w takim razie, czego konkretnie tu brakuje?

Monia

Jak się pracuje w dziale finansowym w Katowicach? Jakie warunki pracy i atmosfera?

@Monia

A to jest jakiś nabór do tego działu?

Monia

Jakie warunki pracy i atmosfera są w dziale operacji finansowych w Katowicach?

Mb2

Przecież ta firma to żart, nie? Ścieżka kariery wiadoma patrząc przez pryzmat kadr. Ważne żeby godziny w powietrzu się zgadzały :) ale żeby się zając biznesem to nie ma czasu…

@Mb2

To niby jaka jest wg Ciebie ta ściezka kariery bo nie rozumiem?

M
@Mb2

Czytam tę wypowiedź i nie mam wątpliwości, że brak ścieżki awansu zawdzięczasz raczej sobie :)

Iza
@M

Czyli według ciebie można awansować, to może zdradzisz co trzeba zrobić? :D Widzę ze jakiś przepis masz

Mb2

Dokładnie! Można tez przycupnac na kolanku :p btw skończył się abo tutaj bo uusuwalnosc mocno spadła

Zostaw merytoryczną opinię o Senetic S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Senetic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Senetic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Senetic S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 8 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Senetic S.A.?

Kandydaci do pracy w Senetic S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Senetic S.A.