PRIMAFRUIT

Evesham

Opinie o PRIMAFRUIT

...

To co sie tam dzieje przechodzi ludzkie myśli.Łamane są prawa czlowieka. Pracuje się od 25 do 70 godzin tygodniowo. Po 10 dni bez przerwy. Każdy dzień sie zaczyna o 6 a kończy jak sie skończy,często po 18.Nie ma życia prywatnego. Jeśli sie tam pracuje jest sie poniżanym. Liczenie jak szybko sie pracuje, często krzyczennie po pracownikach. Nie można rozmawiać. Latanie i bieganie "szefów" i stresowanie ludzi.Owoce ktore są tam przerabiane to jakiś horror. Pleś ,pleśń i jeszcze raz pleśń. Często jak się kończy prace o 15 przechodzi się na inną maszyne i robi do 18,bez zgody.Zdarzają sie kradzieże i jest okropny brud. Ludzie stoją na swoich stanowiskach często z chorobami. Bo oni nie uznają że "zwykły człowiek" moze być chory. Wiecznie maja jakieś pretensje. Agencja przez którą pracują ludzie też nie jest za dobra. Nie wspierają ludzi a jest odwrotnie. To szczere i prawdziwe słowa.

oto

Totalna porazka...Oszustwo na godzinach. Praca po 8-12 godzin, gdzie przerwy wymyslil jakies chory uposledzony czlowiek,calkowicie nie dla odpoczynku i robotników,a bezmyslnie i bez sensu. Lamanie praw pracowników,korupcja,lapowkarstwo. Pracując tam, zgadzasz sie nie miec swojego zdania i zycia osobistego. Zenada jednym slowem...

Zostaw opinię o PRIMAFRUIT - Evesham

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRIMAFRUIT