Delico

Milton keynes

Opinie o Delico

Iwona

@krukczy obecnie uważasz, że poznałeś firmę wystarczająco dobrze, by podzielić się tutaj swoim doświadczeniem? Co możesz powiedzieć o tym jak obecnie wygląda praca w Delico oraz jakim pracodawcą jest firma?

kruk

Witam. To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie. Co do samej pracy to jeszcze muszę firmę poznać lepiej

Dark

Nie polecam na ta chwile istna sodoma mnostwo zawistnych i falszywych ludzi szukaja tylko powodu by sie czepnac czlowieka sa wstanie go wymyslic a jak nie znajda to i tak czyms dowala trzeba miec twardy tylek tutaj

Pucek

a moze ja cos napisze jak chcecie :) w końcu pracowałem w delico 5 lat ?? chcecie uslyszec jak mowicie miedzy soba o sobie i o wszystkim i wszystkich ?? co wy na to ??? czy moze macie obawy ?? :) Pozdrawiam z pieknej Polski :D

bialy orzel...

To co się dzieje w tej fabryce to istny cyrk na kolkach.DOSŁOWNIE! W jakiej fabryce w U.K ktoś za nieobecność w pracy dostaje punkty karne(tzw.Bradford Factory point System)przecież to istna kpina-nie jesteś w pracy nie masz zapłacone proste i bez komplikacji a tutaj niestety wszystko odwrotnie żeby ''umilić ludziom życie''poza tym fabryka pełna nienawiści jeden do drugiego szczególnie polak do polaka sprzedać byle by zyskać w oczach supervisora bądź managera. (usunięte przez administratora)

raf

to się musiało pozmieniać i to strasznie bo przepracowałem tam 2,5 roku, wiadomo że narzekałem musiał bym nie być z Polski żeby tego nie robić, pracować trzeba zresztą jak wszędzie, ale płacili za nadgodziny i to całkiem dobrze fakt faktem zakończyłem karierę w delico w 2008roku więc mogło się pozmieniać choć połowa staffu nadal tam pracuję z tego co wiem a byli to mega pomocni ludzie.

heH

falszywi i zawistni... jak na calym swiecie... trza sie psychicznie wylaczyc..ale jak ktos nie potrafi albo leeeeniwy jest i malo sprytny to niech omija.

jaaaa

Pracowalem tam 8 miesiecy nie polecam tam pracy wykorzystuja pracownikow trzeba zapierdzielac jak roboty !! omijac !!

Obóz dla uchodzców

Takiej fabryki jak Delico jeszcze nie widziałam.Pracowałam tam 1,5 miesiąca,tyle wytrzymałam! Ale za to dużo zobaczyłam! To wykorzystywanie ludzi, na maksa! Ciągle podnoszą normę,przyspieszają linię ,że robić jak mrówki.To była moja najgorsza praca w Angli!!!!!!!

elemeledutki

niefajne miejsce, fałszywi i zawzięci ludzie, straciłam mnóstwo zdrowia, nie polecam :(((((((

Zostaw opinię o Delico - Milton keynes

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delico