Geopolis

Opinie o Geopolis

wole_nie

Toruńczyk
@wole_nie 02.02.2017 15:20
nie polecam firmy geopolis jako nie nierzetelnego pracodawcę nie opłacającego składek zus swoim pracownikom!!!!! bankructwo...

Nie ma żadnego bankructwa. Firmę Geopolis kupuje firma Comarch

ka

mai wszystko obecnie jest dostosowywane do rozwiązań cloud. Wysłać cv zawsze warto.

OK

Potwierdzam

ka

Atmosfera w pracy bardzo przyjemna. Ludzie bardzo mili. Praca świetna, sama się dziwię że tak dobrze trafiłam. Po przejściach z poprzednimi "pracodawcami" to tutaj jest raj. Jeśli ktoś dostanie telefon żeby przyjść na rozmowę to nie warto się wahać.

Zostaw opinię o Geopolis - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geopolis