Greengo

Gdańsk

Opinie o Greengo

kawior
użytkownik zarejestrowany

Zarząd, ale temat jest własnie o Greengo z Gdańska, firma zajmuje się skupem telefonów komórkowych o ile dobrze pamiętam. Aczkolwiek łatwo pomylić obie firmy, w końcu trójmiasto się zgadza.

nikt

w tej firmie można było dobrze zarobić dopóki działała niestety firma poślizgneła sie na nieuczciwym zleceniodawcy a szkoda bo ludzie pracujacy w tej firmie bardzo cenili sobie tam prace i zarobki niektórzy czekali az firma podniesie sie z kryzysu ponad rok mam nadzieje ze panu piernickiemu uda sie jakos pozbierac to do kupy większość ludzi z chęcia by powróciła do jego firmy!

Zarząd
@nikt 10.01.2012, 09:34

Dzień dobry, Dodana opinia na temat naszej firmy jest nie prawdziwa. Zakładam że uzytkownik miał na myśli firmę "GREENGO sp z o.o." która siedzibę miała również w Gdańsku lecz jest to zupełnie inny podmiot gospodarczy nie związany z firma "GREENGO-IT" Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

nikkt

Da się zarobić ale treba robić dobra robotę

Nowy

Firma ok - pracuje ponad rok. Szef ciśnie ale w sumie ok. Jeśłi się umie pracować to jest spoko

Zostaw opinię o Greengo - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greengo