KADA WEST TEAM

Szczecin

Opinie o KADA WEST TEAM

tomek

oni działaja w zakresie telekominikacji przewodowej i naparwde uwazam, ze mimo to, ze mają ogromną konkurencję to całkiem dobrze im to wychodzi na pewno, szkoda tylko, ze nie ma rekrutacji teraz jednak.

krzys

Co???? Tragedia odradzam, nie płacą, składek zus, zalegają z wypłatami, ukrywają dochody. Ludzi mają za idiotów, szef łapie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sekretarke i bzyka ją w godzinach pracy w swoim gabinecie.

Bezrobotna

Witam na czym polega ta praca

Darcia

Prace w KADA WEST TEAM wspominam bardzo dobrze , taka atmosfera powinna być w każdym zakładzie . Gorąco polecam tą firmę , i pozdrawiam szefów i całą załogę.

Zostaw opinię o KADA WEST TEAM - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KADA WEST TEAM