navi lex

Wrocław

Opinie o navi lex

igor

halo halo, to dawne Navi LEx, a obecne Hoist jak pisała Kinga :) @Paweł, a ja sądzę, że zmiana nazwy miała znaczenie, firma się z tym nie kryje, bo sami to podkreślają na swojej stronie internetowej. Także nie rozumiem za bardzo zdziwienia/oburzenia sprawą

Paweł

Zmiana nazwy nie sprawi że pojawi się profesjonalizm...

ja

dużo od tego czasu się zmieniło

katkam

witam. nie polecam tej firmy nikomu. jesli chcecie dla nich pracowac to juz lepiej pojsc do koksztysa czy korczynskiej chociaz te firmy tez niczego soba nie reprezentuja. firma navi lex jest bez poziomu. ich telefonu sa tak smieszne ze az zalosne. a specjalisci od rekrutacji to chyba ludzie po podstawowce. strzezcie sie prosze od takich pesudo kancelarii

Zostaw opinię o navi lex - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie navi lex