Aviva Polska

Łódź

Opinie o Aviva Polska

mmmm

Propozycje składane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej odbiegają od informacji zawartych w ogłoszeniu. Rekruterzy myślą, że poprzez pranie mózgu uda im się złowić "idiotę", który przez jakiś czas będzie pracował na ich markę za darmo lub za półdarmo, a na końcu piwiedzą mu, że polisy się nie utrzymały i kasa do zwrotu. Lepsza i pewniejsza praca i płaca jest na tzw. zmywaku w Londynie niż u nich. Ktokolwiek ms IQ większe niż ryba, nie godzi się na takie warunki.

zdziwiony

Praca dot. otwarcia własnej działalności gospodarczej ... o czym Pan ( usunięte przez moderatora) z którym są rozmowy kwalifikacyjne mówi na końcu. Ja osobiście nie polecam bo lepiej otworzyć działalność i robić na siebie a nie dla nierobów. Warunki w Aviva - dramat.

Zostaw opinię o Aviva Polska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aviva Polska