"Klapa" Firma OdzieĹźowa B. Stancel

Opinie o "Klapa" Firma OdzieĹźowa B. Stancel

socool

oczywiście, do dzisiaj funkcjonują i to trzeba przyznać naprawdę z wymiernymi skutkami, bo bardzo wiele osób u nich się ubiera, biorąc pod uwagę, że są to ubrania unikatowe, a nie takie które w każdej sieciówce można spotkać i praktycznie wszędzie na ulicy

dsaq_tym

Fikcyjna firma(pod względem rozliczeń) - rżnie państwo na podatkach (wiadomość zasłyszana od byłego pracownika).

Zostaw opinię o "Klapa" Firma OdzieĹźowa B. Stancel - Elbląg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Klapa" Firma OdzieĹźowa B. Stancel