ARIA

Kalisz

Opinie o ARIA

erg

no wydaje mi sie ze przebiega jak standardowa rektuacja nie ma sie co stresowac rpzede wszystkich tylko smialo probowac beda Cie pewnie pytac o to co potrafisz tam :)

Rafał

Niestety potwierdza się opinia, że praca u Włochów to[usunięte przez moderatora] i poniżanie. Sam byłem świadkiem w innych włoskich firmach jak przy "opalonych" na pełnych obrotach się pracowało. Ponadto oni patrzą na Polaków jak na niewolników i wyrobników. Jesteśmy przecież u siebie!

Chyba jakaÅ� przekupna Å�winia napisaÅ�a że zawsze dostaje urlop bo ja tam pracowaÅ�am trzy lata i dostaÅ�am tylko 5 dni a jak zapytaÅ�am dlaczego nie wiÄ�cej to dostaÅ�am wypowiedzenie takie to dziadostwo niestety,[usunięte przez moderatora] na trzy zmiany w pocie czoÅ�a i marne 1000zl masakra. [usunięte przez moderatora] zamiast trzymac z polakami i walczyÄ� o nasze prawa to trzyma siÄ� z tymi wÅ�oskimi gadami którzy i tak majÄ� jÄ� gdzieÅ� hi hi ale sprawiedliwoÅ�ci stanie siÄ� zadoÅ�Ä�

xxxx - 2010-08-16 16:26:02 [usunięte przez moderatora] Chcesz gdzies robic to tylko nie tam juz lepiej idz do kilargo. Jak potrzebujesz urlop to zapomnij o tym trzeba robic! Strasza ludzi [usunięte przez moderatora]ponizanie ludzi a jak cos sie odezwiesz to zaraz wypowiedzenie są gorsze zakłady uwierz tu nie jest zle a te paskudne slowa o dyrektorce to przesada obys gorzej nie trafiła,ja mam urlop bez problemu skąd tak wyuzdane słownictwo???????

xxxx

[usunięte przez moderatora] Chcesz gdzies robic to tylko nie tam juz lepiej idz do kilargo. Jak potrzebujesz urlop to zapomnij o tym trzeba robic! Strasza ludzi [usunięte przez moderatora] ponizanie ludzi a jak cos sie odezwiesz to zaraz wypowiedzenie

Zostaw opinię o ARIA - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARIA