Opinie o Doris Spa Kołobrzeg (Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - Sp.J.) w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j. w Kołobrzeg

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.?

Byłem w doris I nigdy wiecej

Witam byliśmy w doris spa. To jeden wielki dramat. W łazienkach brudno. Materace stare i wylezane. Zasłony brudne I poplamione. Firanki purywane. Zapach stechlizny obecny wszędzie. Okna nie domykają się. Obsługa fatalna. Szkoda czasu i pieniędzy.

Cześć, a jakie konkretnie te zarobki wychodzą w dziale rezerwacji? Na stronie piszą w ofercie ze są od 2300 do 4200 netto przy czym to jest liczone za sobą podstawę czy jednak po dodaniu tej premii, o której ktoś chociażby wspomniał?

ulik Nowy wpis

Praca okej, na kuchni sami Ukraińcy, na szczęście recepcja oki, pracowałem 2 miesiące, fajan praca żeby nabyć doświadczenia, wszystkiego nauczą, nie trzeba znać języka, ale plus za to że dają premie za rezerwacje, wiadomo najniższa krajowa, ale to tak jak wszędzie, zz rezerwacji można dorobić, szef średni ale menager w porządku, także można wyżyć, praca była na przeczekanie, ale widac że ludzie tam po pare lat. mimo wszystko praca spoko jak kiedyś wrócę do kg to może tam wpadnę :D

Nocka Nowy wpis

Pracowałem w doris spa 4 lata, głównie na nocki, praca bardzo fajna, na nocce nie ma zbyt dużo obowiązków, wypłaty 10 także git, na plus to że można zrobić dużo godzin no i dodatek od rezerwacji co jest jakimś dodatkowym plusem, tak więc firmę mogę polecić ale niestety dalej za granicą można zarobić więcej.

@Nocka

A ktoś mi powie jakie są obowiązki na nockach? Zmiany nocne są lepiej płatne? Można samemu sobie dobierać na jakiej zmianie się pracuje/preferencje pracownika są brane pod uwagę?

Ktoś widzę, że interesował się awansem a jeszcze wcześniej wpadła opinia od klienta, który odnosił się negatywnie co do warunków w SPA. Zastanawiam się czy więcej osób myśli podobnie? Jest mniejszy ruch czy wręcz przeciwnie? I czy to wpływa na zarobki? są stale podstawy? każdy jest na uop?

Aplikowałeś do firmy Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka kariery w Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Piotr K.

Byłem w doris w grudniu 2022 zaraziłem się covidem od personelu. Fatalne warunki higieniczne w obiekcie

Piotr K.

A personel twierdzi że nie otrzymują wynagrodzenia w calosci

Beata
@Piotr K.

jeszcze niedawno tak mówili i nikt z nich się tutaj na to nie skarżył? To nie jest zaskakujące, że to Pan tu z taką wieścią przychodzi? tym zarażeniem to świeża sprawa, skoro jeszcze grudzień trwa?

Romanski
@Beata

Pokoje są brudne a w łazienkach śmierdzi. Deski są połamane. Umywalki i prysznice niedomyte. Odkurzany jest tylko środek pokoju w kątach brud. Zasłony i narzuty są brudne i dziurawe. Łóżka są niewygodne a stelaże połamane. Byłem w kilku pokojach ale wszystkie są takie same. Narzuty i zasłony oraz firanki brudne pouszkadzane i śmierdzące.

Kamila
@Piotr K.

To prawda że jest brudno a personel nieowi po polsku.

Exprac

Rotacja gigantyczna

Beata
@Exprac

No i jakie w zasadzie miałyby być takie największe powody tego, że byłaby wręcz "gigantyczna" jak to nazywasz? Jedynie o kasę chodzi? Jak to się dzieje, że całej nie dają?

Byłem w doris I nigdy wiecej

Ksenia

Padło na forum stwierdzenie dotyczące gigantycznej rotacji. Proszę o informację przy tym, gdzie szukać aktualnych ogłoszeń? Znajduję w sieci jakieś sprzed lat a interesują mnie bieżące warunki na papierze. Po ile lat teraz ludzie średnio pracują i na których stanowiskach?

ewl

Dzień dobry bardzo jest mi potrzebny kontakt właścicielem czy jakimś przełożonym Pani Renaty jak mi się przedstawiła Kierowniczki działu rezerwacji , bo jej podejście do Klienta jest poniżej wszelkiej krytyki , jest niegrzeczna, nieuczynna aż.dziw ,że zajmuje tak eksponowane stanowisko które kształtuje już w rozmowie telefonicznej wizerunek poziomu usług w Doris spa . trudno tutaj przytoczyć całą rozmowę , ale w skrócie chodziło mi o to że telefonowałam wcześniej bez skutku , bo chciałam wykupić Voucher dla mojej Przyjaciółki , która ma dzisiaj 70 urodziny i jest gościem Doris spa, jakaś Pani oddzwoniła, ale nie mogłam rozmawiać, a potem już nie zadzwoniła, napisałam maila z Państwa strony i nie dostałam odpowiedzi, a dzisiaj kiedy w końcu zadzwoniłam i Pani owa Renata opryskliwie powiedziała, żeby ta Pani sama ma odebrać Voucher, kiedy poprosiłam żeby może jakoś dostarczyła do pokoju uroczyście z jakimś dodatkiem od hotelu no i dowiedziałam się, ze Gości nie honorujecie gdy mają urodziny itd itd w bardzo przykrym stylu. Liczę, że Państwo jako właściciel naprawicie ten grubiański mówiąc delikatnie sposób traktowania Klienta i Petenta

Czy Doris Spa Kołobrzeg (Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - Sp.J.) oferują regularne szkolenia dla pracowników?

Klijent

Byłem najgorszy pobyt. Nie warto. Brudno w pokojach. franki i zasłony poplamione. Okna uszkodzone. W łazience śmierdziało. XI - 2022. Pościł uszkodzona i brudna.

Wiecie może, czy w Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j. szukają chętnych na staż?

T.m.r.

Najlepiej zadzwonić i zapytać z tego co wiem to zatrudnia każdego nawet na miesiąc

Byly pracownik

Nikt tu nie chce pracować. Tylko zza Uralu. Byli też Wietnamczycy.

Jo

Między działami jest naprawdę pozytywna atmosfera. Praca nie jest ciezka wyplata jest zawsze 10 tylko placa 14,90zł za 1h...

Ak

Nie pracujcie tam! Ta firma slynie ze zlego traktowania praconikow oraz wyplacanie tylko czesci wynagrodzenia (usunięte przez administratora)

Rzeznik

Witam robiliśmy sufit rastrowy (usunięte przez administratora) nas na ponad 4tys (usunięte przez administratora)

Adela

Jak firma radzi sobie w sytuacji tak trudnej dla całej branży? Miałam zamiar aplikować bo wiem, ze to dobra firma ale czy teraz są jakieś szanse?

Patrycja

A firma w ogóle potrzebuje aktualnie pracowników? Nie widziałam nigdzie nowych ofert, a też podoba mi się firma.

ala345

czy ktos pracowal w doris spa? jestem zainteresowana praca jako masazystka i jestem ciekawa ile mozna tam wyciagnac? sa jakies premie czy jak zwykle najnizsza krajowa?

dama22
@ala345

Kiedyś pracowałam w tym hotelu.... nie jako masażystka, ale inny dział. Jak pojdziesz na rozmowe daj znać co Ci zaoferowali bo az sama jesyem ciekawa co sie zmieniło

jaro

Spokojnie wyciagniesz 5 miesiecznie na recepcji tylko jezyki musisz znac

Zostaw merytoryczną opinię o Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.?

Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kasprowicza 22
    78-100 Kołobrzeg

Doris Spa Bogdan Igliński Dorota Iglińska - sp.j.