INPLUS SP. Z O.O.
counter
1 1 7 5 1
Tymon Nowy wpis

Zmiana nazwy firmy to jeszcze nic złego bo różne są tego powody. Firmy się łączą i zbytecznie tworzycie teorie spiskowe.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sławomira Nowy wpis

teraz zmienili nazwę na Vismed, kiedyś pracowałam w Inplusie to nie płacili składek, była tam pani Agnieszka i pani Justyna, obie nieuprzejme i nieżyczliwe, nie płacili ZUs, potem co chwilę zmieniali nazwę, mało płacili, teraz jest działalność też max to 1550 euro

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w INPLUS SP. Z O.O.?

anonim

Przed dwoma laty bylo w agencji dobrze. Umowa o prace pracownik czul sie bezpiecznie. A teraz? Wlasna działalności gospodarcza ciągłe problemy typu jak tu zus i podatek zaplacic a dlaczego podatek w ty msc wyniósł tyle a tyle. Zdzwonisz do firmy ze chce sz wracac bo rodzina cie zle traktuje. A pani Joanna "no musi pani jakos wytrzymac" da panj rade. Oddzwonie za chwile czke i niedzwoni wogole. Ter az wszedzie chodzi o pieniadze. Niemartwia sie nami bo przeciez my mamy 24 h nadobe pracowac. Tylki martwią się żeby kontraktu nie stracic.ty martw sie haj to zusy pooplacac a oni biora ladny pieniadz

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jolanta Nowy wpis
@anonim

Pracuję w tej firmie od 2014, na działalności gosp. i jakos nie mam problemu. Trzeba umieć gospodarować swymi pieniedzmi.Pani Joanna zawsze jasno i wyraźnie tłumaczy nowe miejsce, można porozmawiać z opiekunką, która jest na miejscu, Kontakt z biurem jest zapewniony, nigdy nie ma problemu z oddzwonieniem. Pieniądze są zawsze na czas. Nie trzeba czekać, a jak się porozmawia to i zaraz po zjeździe.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
hol

@ggg dzieki za informacje, to naprawde cenna wiedza, dzieki raz jeszcze :) Bo faktycznie na forach bynajmniej niedawno nie ogłaszali się z nowymi ofertami pracy, tyo może trzeba przejąc inicjatywe :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie INPLUS SP. Z O.O.? Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o INPLUS SP. Z O.O. - Gorzów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

INPLUS SP. Z O.O.