Akademia PCE
3 56 22 5 1
Pola Nowy wpis

Jak są płacone weekendy? O ile są pracujące

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Akademia PCE?

. Nowy wpis

Wiatam Panie Kierowniku J chodziliście, albo studiujecie wiec wklepać dane to jest nie wielki % czasu który możecie poświecić na czas w tak ekslzif firemce

Julita Nowy wpis

@sanktow widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Akademia PCE? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Może jesteś już po stażu i powiesz nam jak on wygląda? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Ranking
sanktow

4rt5, nie wiem czy to ma sens. Gdy kogoś potrzebują to standardowo rzucają ogłoszenie albo na goworka albo na swoją stronę albo na jakiś inny portal. Słyszałem, że można dostać się na etat też przez jakieś praktyki / staże - ktoś w ten sposób pracuje ?

gieremek

Akademia PCE jest placówką oferującą bezpłatną naukę w szkole policealnej, a także liceum ogólnokształcącym dla dorosłych. Działają od 2006 roku i w trakcie 9 lat dal się już wielu swoim uczniom w Gdańsku poznać z jak najlepszej strony. Myślę , że za dobrym pr-em firmy stoi dobrze dobrana kadra :)

ddddd

może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? dziekuje za odpowedz

n-l

IM WIĘCEJ PRACUJESZ, TYM WIĘCEJ MASZ.(usunięte przez administratora)

Sekretariat

Tą \"opinię\" napisała( usunięte przez administratora )która nie jest osoba prywatną - prowadzi działalność gospodarcza i jest osobą niekompetentną. Na jej prowadzenie zajęć wpłynęło wiele skarg od słuchaczy. Za jej zachowanie przeprasza osoba, która ją \"rekomendowała\".

Zadowolona

A mnie płacą systematycznie.Pracuje w sumie w trzech szkołach i ta płaci najbardziej punktualnie.

Cieszę się, żenapisałaś.

To fantastycznie, że ... ... praca sprawia Ci tak dużą przyjemność- najważniejsze to robić to, co się lubi.

Lubię moje życie tutaj.

Nie potrafię inaczej, bo praca to moje hobby. Zamiast mniej, to pracuję więcej. Do szkoły zawsze przychodzę 2-3 godziny wcześniej niż muszę. Po prostu lubię spędzać tam czas. Lubię siedzieć w pokoju nauczycielskim, planować i przygotowywać lekcje i mieć kontakt z innymi nauczycielami. Poza tym spotykam się ze znajomymi, mam życie towarzyskie i jestem w miarę szczęśliwa. Lubię moje życie tutaj. Nigdy bym się tego nie spodziewała. Pewnie dlatego, że zawsze byłam samotnikiem i nie miałam życia towarzyskiego. Może właśnie dlatego czegoś mi brakowało. Może właśnie dlatego jestem zadowolona, chociaż zarabiam mało. No cóż, nigdy nie ma idealnie. Cieszę się, że osiągam względną równowagę.

TakNie

Dentysta , samochód i płaszczyk: pewnie i na święta sporo zostało... rozumiem czemu tak lubisz swoją pracę, a inni ?????

TakNie

Lubię swoją pracę - 2011-11-09 17:51:49 Właśnie dziś pomyślałam sobie, że lubię swoją pracę... Lubię wstać rano. Mam fajny zespół, ludzkiego szefa. Odnosimy sukcesy, więc może pod koniec roku będzie ...?? Może przeznaczę ją w końcu na dentystę, na pomalowanie odrapań na samochodzie, na ładny płaszczyk... Lubię moją pracę. Kiedyś marzyłam, żeby być nauczycielem... I jestem... Dentysta , samochód i płaszczyk: pewnie i na święta sporo zostało... rozumiem czemu tak lubisz swoją pracę, a inni?????

TakNie

czytam i nic nie wiadomo o tej Akademii ? oceniono 29 razy, a tu tylko parę opinii... szukają nauczycieli, ale chyba nie warto bo albo czytam "najgorszy" pracodawca" albo zadowolony nauczyciel, ale nic więcej ani jakie stawki i płaca...

tak jak w kinie ...

Też lubię swoją pracę i zarabiam. Nie można tak narzekać. Wielu osobom się wydaje że w życiu to jest jak w serialu TVN. Obie osoby weszły na taki poziom rozmowy, ze szkoda gadać.

nauczycielka

Podac w euro czy w złotowkach?

TakNie

Dentysta, samochód i płaszczyk??? to ile zarabiasz??? pochwal się!!!

Lubię swoją pracę

WIOLETKA

MNIE TEŻ

NAUCZYCIEL

TO CZEMU PRACUJESZ TAM 6 LAT?

FAJNIE MI SIĘ PRACOWAŁO

Tak1Nie

Zostaw opinię o Akademia PCE - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie