counter
4 31 45 5 1
Iwo Nowy wpis

Świetne opinie o firmie to nic dziwnego, że trudno dostać się tu do pracy, polecam starać się

Karola Nowy wpis

ciężko się do nich dostać do pracy, bo dają różne testy weryfikujące umiejętności. dobrze traktują stażystów i młodszych pracowników.

Jan Nowy wpis

Polecam!

Anna Bartysiuk Nowy wpis

Budowali dla mnie sklep internetowy i pomimo lekkich opóźnień jestem zadowolona.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dżejk

spoczko ludzie

Marcin Kowulski

Są skuteczni w tym co robią Wszystkie słowa kluczowe wepchnięte na pierwszą stronę. Część nawet na pierwszą pozycję. Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Joasia

Prowadzili mi fanpage na przyzwoitym poziomie. Kampania miała całkiem dobre wyniki. Jedyne czego mogę się doczepić to brak otwartości na niestandardowe systemy rozliczeń np. zależne od zysków klienta.

Radek

Polecam

Karolina

Sensowna firma. Może pensje nie są jakieś super, ale dbają o pracowników i ich rozwój. Dosyć mała rotacja i większość pracowników ma kilkuletni staż.

Hans

Fajne projekty ogarniaja

HurtAGD

Specjaliści z magnes.pl wykazali się wysokim poziomem znajomości branży oraz technik stosowanych w Internecie i w pełni sprostali stawianym przez nas wymaganiom. Cały proces pozycjonowania skutkuje realnym wzrostem oglądalności naszej strony internetowej a także pojawianiem się witryny na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google. We współpracy ze specjalistami z magnes.pl doceniliśmy ich profesjonalizm, przekazywanie na bieżąco informacji na temat postępów w pozycjonowaniu strony, elastyczność oraz serdeczność w sposobie komunikacji.

HurtAGD

Anna G.

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i wszystko fajnie wyglądało. Zobaczymy czy mnie przyjmą. :)

Sebastian Nowak

Współpracę zawsze cechował wysoki poziom profesjonalizmu pracowników Magnes.pl, dbałość o interesy partnera oraz elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań. Dzięki współpracy zauważyliśmy znaczny wzrost oglądalności naszej strony, a także pozyskaliśmy nowych klientów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy z agencją Magnes.pl oraz osiągniętych efektów.

Pretorius

jestem po studiach i szukam miejsca dla siebie i pracy , która pomoże mi wejsc na rynek pracy i w przyszłosci będzie dobrze wyglądała w CV. Przeszedłem kilka staży, pracowałem na umowę zlecenie, na słuchawce i kelnerowałem. Jestem teraz u nich i jak na razie nie jest źle. Ucze się nowych rzeczy - jak sprzedawać. Może to nie do końca moja bajka, sle od czegoś trzeba zacząć. Dobrzy ludzie wokół i miłe warunki pracy. Zobaczymy jak dalej. Opinie są różne o firmie. Przekonam się. Lubię atmosferę w Magnes.Pl Piotr Olencki za: Grille

Adam

W firmie pracuję już długo, wiele widziałam... muszę przyznać, że na początku jest ciężko, ale dłuższa współpraca przynosi satysfakcje i pieniądze. Ekipa jest stała, nie ma problemów. Praca - jak wszędzie w sprzedaży, jest ciężka, ale jak ktoś lubi kontakt z klientami to sprawia mu przyjemność. Nie jest to praca żmudna jak w fabryce, ale luźna, swoje trzeba zrobić i tyle.

Urszula

Jak wiele osób jest obecnie zatrudnionych w firmie Magnes.Pl Piotr Olencki? Interesuje mnie to, bo ciekawa jestem, czy niewielka aktywność na forum osób pracujących w tej firmie ma po prostu związek z tym, że firma jest raczej małym przedsiębiorstwem, nie zatrudniającym zbyt wielu osób. Czy ktoś mógłby naświetlić sytuację? Zachęcam do wypowiadania się na forum!

Marek

Współpracę z agencją Magnes.pl oceniam jak najbardziej na plus. Świetne wyniki w kampaniach prowadzonych dla mojego interesu. Pełen profesjonalizm po ich stronie i widać, że pracuje się ze specjalistami. Polecam zarówno małym, jak i większym przedsiębiorstwom.

Adam

Fajny team. Pensje takie sobie, ale robota stabilna i mozna sie wiele nauczyc. Lubię atmosferę w Magnes.Pl Piotr Olencki za: Fajne imprezy, wiele bonusow.

@Adam

@Adam, dobra atmosfera jest ważna w miejscu pracy, więc dobrze, że wspominasz o fajnym teamie. Piszesz też o "imprezach" - rozumiem, że masz tutaj na myśli wyjścia integracyjne z innymi osobami z pracy tak? Czy są organizowane przez pracodawcę, czy raczej na własną rękę?

almodovar

Gorąco ODRADZAM usługi firmy Magnes Piotr Olencki. Pozycjonowanie strony przez 24 miesiące nie dało ŻADNYCH, NAJMNIEJSZYCH efektów. Strona nie drgnęła w wynikach wyszukiwania, a nawet spadła, bo była wcześniej pozycjonowana. (usunięte przez administratora) A jeszcze na koniec okazało się, że mimo umowy na 2 lata, w rzeczywistości muszę zapłacić za 25 miesięcy!!! Kuriozum!!! Żadnego kontaktu z panem Olenckim. Poinformowano mnie,(usunięte przez administratora) Zażądano też po 40 euro za zwłokę w zapłacie dwu faktur. Dramat... Straciłem spore pieniądze. Naprawdę szczerze, gorąco odradzam jakąkolwiek współpracę Magnes.pl.

@almodovar

@almodovar, rozumiem, że możesz być niezadowolony ze współpracy z firmą Magnes.Pl Piotr Olencki, ale forum GoWork.pl służy głównie do komentowania działań i sytuacji pracodawców przez pracowników firm, a nie oferowanych przez nich usług. Na pewno znajdą się inne miejsca w Internecie, w których będziesz mógł wrazić swoją opinię o firmie z poziomu klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnes.Pl Piotr Olencki - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Magnes.Pl Piotr Olencki
4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Borówkowa 2