POLTEX,

Świdnica

Opinie o POLTEX,

obecny

Ja też podpiszę się obiema rękami kasa dobra, jeżdzisz dużo ale zgodnie z normą. Pracowałem u różnych pracodawców i zostaję tutaj.

jeden z was
@obecny 10.04.2015 10:31
Ja też podpiszę się obiema rękami kasa dobra, jeżdzisz dużo ale zgodnie z normą. Pracowałem u różnych pracodawców i zostaję tut...

brawo ty

misiek
@obecny 10.04.2015 10:31

Współpracuję z tą firmą już 15 lat i nie mam zamiaru jej zmieniać. Jest OK.

Obecny

Może i kasa na czas, nie polecam, jak komuś pasuje jazda bez przerwy to zapraszam.

byly

Pod Poltexem podpisuje sie obiema rekami. Robisz swoje i masz z bani kasa na czas urlop jest urlopem. Jak najbardziej polecam

Sąsiad

NIE POLECAM

Kupujący

Rzetelna firma, rzetelni pracownicy zarówno Transport,spedycja jak i branża bhp.! fachowe podejście do tematu. Zawsze pomogą doradzą. POLECAM!

Zostaw opinię o POLTEX, - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLTEX,