EPOS S.J.

Piła

Opinie o EPOS S.J.

Witam, od bardzo dawna nie było żadnego wpisu na temat firmy EPOS. Czy ta firma jeszcze w ogóle funkcjonuje? Jeżeli nie no trudno, ale jeżeli tak to super by było jakby pojawił się ktoś kto w nij pracuje i opisał jak tam jest ;)

zxc - 2009-11-06 22:52:25 Prawdopodobnie powstaje nowa firma Jesli znasz nr NIP czlowieka lub nr REGON to możesz więcej się dowiedzieć pod następującym adresem http://www.stat.gov.pl/regon/ .

zxc

Prawdopodobnie powstaje nowa firma "odkurzaczowa" pod dowództwem ( usunięte przez administratora ). [usunięte przez moderatora]( usunięte przez administratora ) Progerss, Juniperus, Epos to nazwy firm, w których prezesem był lub jest( usunięte przez administratora )i są one związane ze sprzedarzą odkurzacza o nazwie queen of air lub powermed.

zxc

Ogłoszenia o pracę w Expresie Bydgoskim już zawierają nieprawdziwe informacje: "nowo otwarty ooddział polskiej firmy zatrudni kierowcę kat. B". Jaki nowo otwarty? Epos istnieje od ok. 2 lat, a wcześniej firma nazywała się Juniperus. Prezesem jest ta sama osoba czyli( usunięte przez administratora )(do znalezienia w KRS). Ma cholernie "krótką" pamięć, więc radzę uważać!

Zostaw opinię o EPOS S.J. - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPOS S.J.