Meble Polska.eu

Opinie o Meble Polska.eu

jive24

Totalna żenada, niepoważne traktowanie i mydlenie oczu. Po pierwszej rozmowie zaprosili na drugą, nie racząc nawet wspomnieć, że w międzyczasie zdecydowali się już na kogoś innego. W efekcie oferują jakieś ochłapy w postaci umowy-zlecenia - a i to może kiedyś, jak zajdzie taka potrzeba. W takiej firmie nie tylko nie chciałbym pracować, ale i niczego bym nie kupił.

Zostaw opinię o Meble Polska.eu - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Polska.eu