PRECISION CONSULTING POLSKA

Szczecin

Opinie o PRECISION CONSULTING POLSKA

Jola

Jakość usług i bezproblemowy kontakt pozwalają mi dać maksymalną ocenę dla działań PC POLSKA z Gdyni. Dziękuję za piękny sklep internetowy dla mojego butiku.

Dominika

Rzeczywiście firma specjalizuje się w organizacji szkoleń, ale dobrze byłoby wiedzieć coś poza ich standardem w zakresie samej pracy w PRECISION. Jakie są warunki, płaca, socjal, itp.? To na pewno ułatwiłoby życie aktualnie poszukującym zatrudnienia.

Robbert

Kampania na FB przeprowadzona mistrzowsko! Przybyło bardzo wielu fanów, wymyślają ciekawe treści którymi potrafią zainteresować klientów. Polecam!

szok

Pewnie, że atmosfera jest najważniejsza @jk, ale ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań. W końcu ważne dla mnie są odpowiednie stosunki z pracownikami co znacznie umila zatrudnienie, bo można mówić o sukcesie całej firmy.

Marek

Kampania na Facebooku zrobiona przez PC Polska wyszła świetnie - duży odzew fanów, a polubienia przełożyły się na większy ruch w firmie

Karol

Zdecydowanie polecam. Z właścicielem można się świetnie dogadać, na kilka usług od razu w niższej cenie. Zdecydowałem się na projekt strony internetowej i kampanię na facebooku - poziom wykonania bardzo wysoki. Liczba fanów, a co za tym idzie klientów, ciągle rośnie :)

Marko

Świetna firma, dokumenty przygotowane perfekcyjnie i przed czasem.

Hammer

Jak na tak niskie ceny, efekty kampanii zaskakujące na plus!

Heniek

Rok pozycjonowania przyniósł obiecane efekty, które dalej się utrzymują

Karol

Reklamę na Facebooku prowadzą bezkonkurencyjnie. Nie myślałem, że przez FB można tak szybko pozyskać nowych klientów.

jaki

zawsze wszystko zgodnie z umową, polecam zamówić odrazu kilka usług to można cenę ponegocjować ;)

Kasia

Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkoelenie,

Tobiasz

Polecam, dzięki kampanii na Facebook już widać pierwsze efekty w przychodach

bartlomiej

Firma ok, wszytko gra polecamy

Antoni

Firma bardzo profesjonalna, szkolenie dla mojej kadry przeprowadzila rewelacyjnie. Szkolenie bylo mile, moi ludzie zachwyceni. Chociaz odpoczeli jeszcze na szkoleniu i sie integrowali :)

Andrzej

Po skonczeniu umowy z pcpolska w sprawie pozycjonowania 6 miesiecy temu ciagle jestem w wyszukiwarce. Caly czas w pierwszych frazach, nic sie ne zmienilo. Kontakt z Panem Arkiem szybki i bez problemu. Polecam Pana Arka jak i jego firme kazdemu z Panstwa :)

Karol A.

Korzystałem z ich uslug kilka krotnie i zawsze bylem zadowolony. Pozdrawiam :)

Pan W

Witam. Wykupilem w pc polska pakiet pozycjonowania. i wszystko okej. Umowa skonczyla mi sie miesiac temu a ja ciagle w wyszukiwarce w top 10. Dzieki i macie u mnie kolejen zlecenia :)

Polak

Witam. Korzystalem kilkakrotnie z uslug pcpolska, i zawsze zadowolony zawsze. Szybko bezproblemowo.

Polak

Darek

Firma zajela mi się: Pozycjonowaniem + zaprojektowanie sklepu, wysw na yt Dostalem maly rabacik za te kilka uslug i pcpolska to porzadna firma. Mily i szybki kontakt. Polec

Wojtek

Pc Polska wypromowala mi str bez problemu. Pg rank 1 i to mi się poodba. Dla mie okej

ewelina

Szybko i bez problemu. Szybli kontakt, kazda zmianę poprawia bez problemu. Do nastepnego razu.

Bartek

Ja polecam pc polska w pozycjonowaniu. Dla mnie wywiązali sie z umowy i za dobra cenę.

dzieki

3 zlecenie, i wywiazuja sie z umowy, nawet przed terminem. Tym razem strona skonfirurowana ze sklepem z zabawkami thx

vip

Wiedzą co potrzebuje klient, doradza, podpowiedza.. Takich firm potrzeba wiecej

Karola

dzieki, spisali sie

Jedaj

Dzieki za google+ do strony :)

miroslaw

Pomogli mi ogarnąć strone www, wypozycjonować, dodać fb do niej yt, google+ i inne bajery za dobra stawke. Polecam.

adaf

okej. thx za współpracę.

antek

szybko, ladnie i bezproblemowo :) Dzieki

artek

Jedno zdanie: Firma jest okej i korzystam z ich uslug od 3 miesiecy :)

Mati

List motywacyjny w szybkim czasie napisany. Poprostu jest okej :) Wysłałem i czekam na efekt :)

niki

Cv napisane w ciagu 2 dni w badzo ladnym przejrzystym szablonie. Dane są dobrze ułozone. Szablon przykuwa napewno uwage pracodawce :))

maja

Polecam ich, wykonali mi kawal dobrej roboty z Social Media :)

Kibi

Firma okej. Szybko i bezproblemowo wyiązała się z wyswietlen do filmu. 2 dni i wszystko gra :D

Lysy

CV napisane w bardzo szybkim czasie na bardzo ładnych szablonoach. Pracodawcy napewno sie spodoba i przykuje uwagę jako pierwsze na biurku :)

marek

Zakupiłem u firmy wyswietlenia na YouTube do filmu i będąc szczerym film dostał sie na 3 pozycje :) Film to moze nie jest do konca ale taki krotki fragment.. Wyświeltnia z Polski, realni fani, nawet się komentarze pojawiają :) Tego było trzeba

wesoly

hmm coż to duzo pisac. Firma wywiazuje ze z obowiazan i polecam.

Hycel

zaplacone - wykonane. Tyle.

Kewin

google + dodane w bardoz duzej ilosci do mojej str. Thx

Janek

CV + list potrzebowalem na wczoraj. Zostal wykonany nawet dosc szybko, i to w bardzo ladnych wzorach. Widać ze staraja sie o jakosc, gdyz to moje cv i lm przykulo odrazu uwage mojego pracodawcy. Prace zaczalem na nastepny dzien.

jarecki

Kampania na fb szybko, tanio bezproblemowo/ Firma podchodzi do kazdego zadania indywidulanie, polecam :)

Andrzejek

Strona została wykonana bardzo dobrze, wszystko jest tak jak było uzgodnione.

jarek

Kampania na facebooku przynosi już pierwsze efekty a czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki.

ewa

Kampania na facebooku to potęga. Daje dobrego kopa.

papaj

Nowy projekt strony wygląda super ! Nie wiedziałem że strona internetowa może tak pięknie wyglądać.

marek

Strona zrobiona bardzo dobrze. Polecam

Eryk

Kampanie wykonane w szybkim tempie co bardzo sobie cenię. Polecam

Ewa

Naukę rozpoczęłam od szkolenia organizowanego przez Waszą firmę. Chociaż inni uczestnicy szkolenia byli już zaawansowani dałam radę.

Zostaw opinię o PRECISION CONSULTING POLSKA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRECISION CONSULTING POLSKA