UiMP „Format”

Opinie o UiMP „Format”

ver

Kochani napiszcie jak u nich z umową stała, dają czy nie koniecznie

a czy na dzien dzisiejszy maja jakies oferty pracy kilka lat temu pracowalem na tunelu w niemczech bylo ok

Dybo

Format-Lambda to ogólnie niezła firma. Wiem ze słyszenia że w Niemczech były dawniej jakieś przekręty ale od conajmniej 4 lat (jak ja pracowałem) nic się nie przytrafiało a rozmawiałem z wieloma ludzmi bo i rotacja między budowami była duża. Wypłaty w porządku i co miesiąc choć mogłyby być na czas a nie tydzień później. Kadra generalnie do przeżycia. Do domu pozwalali jeździć co 2 miechy. No i zakwaterowanie było na ich koszt. Wielu odchodziło od nich do innych firm bo niby lepiej płaciły a po 3 miesiącach wracali z prośbą o powrót. Ja osobiście polecam.

Zostaw opinię o UiMP „Format” - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UiMP „Format”