Opinie o Nether work w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nether work. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nether work o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nether work w Opole

xyz

Ja dostałam jeszcze maila z nazwą Holenderską i ich :Leader Service (pod szyldem NetherWork), Opole, [usunięte przez moderatora]

mma

C A & A C Baars Mooieweg 220 Arnhem to jest adres firmy w holandii gdzie mielibysmy jechac. sprawdzalem istnieje ta firma. Ale powiedzieli ze tel. kontaktuja sie tylko z osobami ktore wyslaly kaucje. dziwne

xyz

Możliwe że jest to po prostu stara firma, która miała zepsutą opinię i zmienili nazwę.

piotrek

mi napisali że 60euro za hotel, żadnej nowej informacji jeszcze od nich nie dostałem

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nether work? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
mma

niewiem czy tam jechac niby dobre warunki ale boje sie wplacic ta kaucje.okaze sie ze znikna. 15 sierpnia jest wyjazd.ile wam napisali za hotel tyg.??mi najpierw 60 euro pozniej sie okazalo ze 70 .

kamil

tez chce jechac ale nie jestem pewiem tej kaucji.prosilem ich o strone internetowa czy o nr tel. nic nie odpisali.

xyz

Właśnie brak opinii jest najdziwniejszy. Nawet jeśli to jest nowa agencja powinny być jakiekolwiek informacje, strona internetowa. Mam nadzieję, że ktoś się podzieli własnymi doświadczeniami z Nether work

piotr

Też do nich napisałem, jak nie odpiszą to znaczy że to jakieś naciągactwo. Dziwne, że rok temu rzekomo ktoś z nimi jechał ale nie ma śladu żadnej opinii o nich w necie.

xyz

miało być *do nich kolejny...

xyz

Właśnie napisałam do kolejny nich maila z zapytaniem o nazwę holenderskiego pracodawcy jak i ich samych. Póki co nie dostałam odpowiedzi. Nie podoba mi się fakt płacenia kaucji (podobno wprowadzili to dopiero w tym roku). Dziwne jest też że nie można znaleźć żadnych informacji na ich temat w internecie.

piotrek

też to znalazłem i zastanawiam się nad wyjzadem, Ty jesteś zdecydowana jechać ?

xyz

Czy ktoś słyszał o tej agencji? Znalazłam ofertę wyjazdu do Holandii ale nigdzie nie mogę znaleźć o nich opinii ani też ich strony internetowej. W emailu piszą o warunkach pracy w samych syperlatywach.

Zostaw merytoryczną opinię o Nether work - Opole

Nether work