stocznia LINDO-ODENSE

Dania

Opinie o stocznia LINDO-ODENSE

Waldi

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Szkoda, że tak mało piszecie o aktualnej sytuacji!!

Iwona

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

morze

Witam wszystkich. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś pracował albo pracuje na stoczni Lindo w firmie Blat jako spawacz? Aktualnie spawane są tam Jackety. Z góry dziękuję za odpowiedź.

idi

Ja to się zastanawiam jakich przecięetnych zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Podobno oprócz podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, to jeszcze lepiej.

Krystian

Witam A może ktoś z działu elektrycznego jest Aktualnie szukam pracy jako elektromonter Z góry dziękuję i pozdrawiam

arekarek

Mam pytanie. Czy w LINDO pracują malarze i piaskarze??? Bo szukam w tym zawodzie pracy za granica :)

Janusz F

Ja mialem przyjemnosc pracowac w Lindo odense jako monter (skibsbygger)i zarabialem po 12000 dk na 2 tygodnie to ponad 24000 miesiecznie netto na konto warunki byly bardzo dobre ja zostalem w dani na stale i sa problemy ze znalezieniem pracy.

ANDRZEJ

Pracowałem na Lindo od roku 2006-2010 jako monter bezposrednio w firmie DunskiejPracowało sie bardzo dobrze,płace b.dobre warunki pracy super.Nastapił moment ze praca sie skonczyla nasza prace przejeli Koreanczycy i po robocie .Wrócilem do kraju. Dowiedzialem sie ze prawdopodobnie ma ruszyc ponownie praca na Lindo.CHcialbym jak by była mozliwosc jeszcze popracowac na stoczni .Jesli ktos by wiedział o mozliwosci zatrudnienia albo w jakis sposób sie zatrudnic to prosze o kontakt. Andrzej.

duch

kolego wiem ze to stara wypowiedz ale czy przypadkiem nie potrzebuja tam jeszcze spawaczy.jakbys mugl to napisz stronke do nich,[usunięte przez moderatora]

ziben

ziben daj namiar kolego na ta firme jestem rurarzem i nie mam zadnego problemu z elektroda pozdrawiam spawacz [usunięte przez moderatora]

lawok1

hi,pracuje w Lindo i stocznia nie szuka spawaczy tylko firma R&H(rurarze) ,poszukiwani są spawacze do firmy rurarskiej na elktrode spawanie w suficie rur oraz uchwytów do rur praca jest ok kasa normalna bez posredników to od 23euro/h z przez posredników 10-16euro jedzenie i spanie sam opłacasz.Certyfikaty nie sa ważne trzeba pokazać jak sie spawa np. w suficie stal nierdzewną i tyle, jesli nie umiesz spawać elektrodą w suficie to nie masz szans wracasz do PL na własny koszt.Pozdrawiam serdecznie ;-)

Zostaw opinię o stocznia LINDO-ODENSE - Dania

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stocznia LINDO-ODENSE