NIP norski ndustri personell

Stavanger

NIP norski ndustri personell

Opinie o NIP norski ndustri personell

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewelina

Od dawna nie było nowych komentarzy w wątku firmy NIP norski ndustri personell, z miłą chęcią dowiemy się najnowszych wieści dotyczących tego pracodawcy. Może są osoby, które posiadają informacje jak teraz wygląda praca dla tej firmy? Zaszły jakieś zmiany w stosunku do ostatnich lat? Jak ma się kwestia dodatków do pensji? Zapraszam was do publikacji nowych komentarzy w temacie tego pracodawcy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w NIP norski ndustri personell? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

balixx

ja nie miałem z nimi żadnych nieprzyjemności do tej pory

Czarny

Milo mi ze niektorzy pamietaja o mnie. Pozdrawiam chlopaki i 3 majcie sie :) (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Anonim

Tez sie z nimi kontaktowalem ale ten Pan Antoni to jakas nieodpowiedzialna osoba, najpierw zapewnia ze jest praca a potem nie odpowiada na telefony i maile. Nie polecam

Zostaw opinię o NIP norski ndustri personell - Stavanger

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIP norski ndustri personell