Europol Sp z o. o. Iveco

Opinie o Europol Sp z o. o. Iveco

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Europol Sp z o. o. Iveco? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Niezadowolony

Nie polecam! !

Euro

Po mimu tylu lat nic sie tam nie zmienilo. Jest jeszcze gorszy syf a zwlaszcza w stosunku do klijenta. Najgorszy serwis w trojmiescie.

nick12345

Europol to największy gniot w jakim pracowałem! nic nie ma, na nic kasy nie ma i przede wszystkim chca zeby pracowac za darmo! żadnych premii, pensja ze spóźnieniem kilka dni! Nikomu nie polecam chcesz znaleźć pracę to NIE w europolu!!!

Zostaw opinię o Europol Sp z o. o. Iveco - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europol Sp z o. o. Iveco