Goplana Poznań

Poznań

Opinie o Goplana Poznań

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Robuś, co możesz powiedzieć na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy?

mako
użytkownik zarejestrowany

Robuś' to gratuluje ! Powiedz mi prosze przec co aplikwoałeś czy u nich bezposednio na stronie czy poprzez agnecje pracy tymczaswoej? Na jakie stanowisko cie zatrudniają, jaka ci oferują umowę oraz ile dają ci stawki miesiecznej, daj jakies info czy szukaja jeszcze.

Robuś

Wyslalem CV i dostalem odpowiedz.Mialem juz badania, od 1 czerwca zaczynam.

Grzegorz

Nie nie widziałem nigdzie ogłoszeń. Wysłałem CV do kadr i nie było odpowiedzi.

Grzegorz

Pracowałem w Goplanie w latach siedemdziesiątych.Potem zmieniłem pracę na bliżej domu a teraz na bezrobociu. Mile wspominam pracę na magazynie opakowań i chętnie bym wrócił. Wysłałem swego czasu CV ale bez odpowiedzi

W tym roku istnienie Goplany w Poznaniu się kończy.Zostaje tylko marka.

buka
użytkownik zarejestrowany

nie zgadzam się z wami, produkty tej firmy mają bardzo wysoką jakość i trzeba tylko dobrego marketingu i trochę reklamy i można spokojnie zamieść konkurencję na polskim rynku jak suche jesienne liście. tak się składa że teraz po marketingie i reklamie szukam pracy, chętnie pomogę więc firmie jeśli zechce

jeremy
użytkownik zarejestrowany

a widziałeś , żeby jej produkty nagle stały się znowu popularne w całym kraju a w telewizji leciały cały czas ich reklamy ? nie, bo i kryzys jak trwał tak trwa w dalszym ciągu. Nie jest moim zdaniem tak tragicznie jak to niektórzy opisują , ale nie można powiedzieć , że jest tu dobrze. Dobrze to było kiedyś

torik
@jeremy 05.01.2015, 23:30

zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości @jeremy. Goplana obecnie nie ma szans z takimi markami jak chociażby Wedel. Nie ma takich możliwości finansowych jak oni, ani marketingowych, o znajomościach w branży nie wspominając. Niestety , ale nie wróżę im powrotu do czasów świetności jeśli coś się radykalnie nie zmieni

czarna

w goplanie cześć ludzi to tania siła robocza a cześć to lizusy ii lenie

Goplanka

Nie masz już po co już aplikować bo kilka dni temu została sporządzona lista osób do zwolnienia i prawdopodobnie jeszcze w tym roku zakład zostanie zamknięty zaś produkcja przeniesiona do Bydgoszczy.

Goplanka

W Goplanie ładnie płacą ???? Bzdura, pracuję już 30 lat a moja miesięczna pensja to 1440 pln. Podwyżek nie ma od czasu gdy przejęła nas Jutrzenka (czyli 8 lat), która nic nie dołożyła a wręcz przeciwnie, obcięła pensje.

goplana

to była firma z wielką tradycją , ludzie sami pracowali na tą markę, później doszli do głosu ci, którzy nic nie zrobili dla goplany i wzieli wszystko sprzedali , smutne

Grzegorz - 2010-01-14 13:06:45 9brutto na poczatek praca masakra na maxa produkcja co 9 sekund wkladasz ciezkie elementy choc zalezy na jaki dzial sie trafi ale wiadomo nowy pracownik :) ma najlepiej :) szczerze mowiac bylem 2 dni na spokojnym stanowisku potem 3 dni na odbiorze nie polecam gorzej niz na budowie bylem zmeczony na miesiac wychodzilem 1100zl buhaha chyba przez posredniak. Ja jak tam pracowalem, ze niepelny miesiac mialem 1470zl

Zostaw opinię o Goplana Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goplana Poznań