Monter Michał Bladowski

Opinie o Monter Michał Bladowski

Bardzo uczciwy pracodawca , wysokie stawki daje w Polsce jak i za granicą , paczki na święta , ciągłość pracy . POLECAM !!!

@pracownik

Potwierdzam!!!

Elektryk

Dobre zarobki, zero poroblemu z wypłacalnośią !!! Możliwe zaliczki, warunki w firmie na poziomie europejskim .

Daro

Wszystko OK !!! Firma godna polecenia

Aleksander

Bardzo dobra Firma!!! Nie będę dużo pisał ponieważ już inni to napisali i podzielam ich opinie na temat tego Pracodawcy? PLECAM PRACĘ W FIRMIE MONTER !!!

W niektórych ofertach w sieci widzę, że znajomość języka niemieckiego u elektryka może być uznana za atut. A co on dodaje? Chodzi o wybór kandydata czy może uda się dostać lepsza stawkę z tego na robocie?

Czy Monter Michał Bladowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Monter Nowy wpis

Witam, wszyscy pracownicy podpisują u mowę o pracę , umowa na zlecenie jest tylko na życzenie pracownika.

Magda Nowy wpis

Witam, a posiada Pan prace dla kobiet? Przez 7 lat , pracowałam jako Pracownik produkcji wiązki do samochodow, traktorów lub innych pojazdów według rysunków. Wyskokiem doświadczenie w tym kierunku.

Monter Nowy wpis
@Magda

Witam, oczywiście zatrudniamy także kobiety. Po więcej szczegółów proszę o kontakt tel. 530 930 030 . pozdrawiam

Ewela

Sama teraz zaciekawiłam się wielkością potencjalnych stawek jeśli są takie jak ludzie u siebie opisują (po 15 lat). tylko czy to wpływa cokolwiek? chłopak ma 2 lata za sobą i zastanawiam się jak na takim wyjeździe by się odnalazł i ile by finalnie przywiózł powrotem

Tomasz

Pracodawcą rzetlny i komunikatywny, nie ma problemu żeby się dogadać wrazie sytuacji nadzwyczajnych. Nie robią żadnych dodatkowych problemuw wynikającyk z takich sytułacji. A dotego wypłata jest zawsze na czas w wyznaczonym terminie na umówię

MIRON

PRACOWAŁEM JAKO ELEKTRYK 15 LAT Z CZEGO 10 LAT BYŁEM BRYGADZISTĄ 6 LAT MJAŁEM DZIAŁALNOŚĆ ROBILIŚMY BLOKI HOTELE I.T.D.MAM 42 LATA NIEZNAM JĘZYKA CZY MOGĘ LICZYĆ NA WASZE ZATRUDNIENIE I JAKĄ STAWKĘ MYM MIAŁ NA DZIEŃDOBRY POZDRAWIAM

@MIRON

Witam. Proszę o kontakt na numer ; 530-930-082

Pytajnik

Witam, czy przyjmowane są do firmy osoby bez doświadczenia ?

Irena

Firma poszukuje elektryka na terenie Niemiec. Mój chłopak jest bardzo zainteresowany takim stanowiskiem. Tylko pytanie, czy zakwaterowanie, które oferuje firma jest bezpłatne, czy trzeba coś za nie płacić? :) I czy praca w tej firmie jest na zmiany, czy też pracuje się cały czas w stałych godzinach?

MONTER
@Irena

Witam, zakwaterowanie oraz transport jest na koszt firmy i nie jest odliczane pracownikom.

Bardzo pozytywne opinie przeczytałem. Dużą uwagę przykładam do atmosfery w pracy. Dobra i przyjazna atmosfera w pracy daje komfort dla wydajności, zaangażowania, rozwoju, dla mnie ważna a może ważniejsza niż wysokie zarobki. Mam nadzieję przekonać się o tym. Przepraszam za anonimowość, ale na tym etapie tak będzie dla mnie lepiej. Pozdrawiam MONTERA.

xyz

CZY W FIRMIE SA PLATNE L4 ? WIELU PRACOWNIKÓW FIRMY MOWI SE FIRMA NIE PLACI L4 .

Pracuje w firmie Monter już od 2 lat , wypłaty na czas, umowa o pracę, dobry kontakt z biurem. Naprawdę dobra firma.

Subar

Witam , czy umowa w firmie monter jest na umowie Polskiej ? jestem bardzo zainteresowany podjęciem współpracy z Firmą monter .

@Subar

witam,w najbliższym czasie umowa polska z oddelegowaniem a za około 3 msc przechodzimy na spółkę niemiecka,więc będą dwie możliwości.

Czy zdarzają się nadgodziny w Monter Michał Bladowski?

Tak jak najbardziej są.

Bronisław
@Elektryk

O to super. A powiesz w jakiej wysokości i ile ich można zrobić w miesiącu? Setki się zdarzają?

@Bronisław

stawka godzinowa jest ustalona z pracownikiem i według tej stawki pracownik jest rozliczany. wymiar pracy dziennej to z reguły standardowo 10h a sobota w zależności od danego projektu.

krak.poczta@op.pl

11.12.2022 rok Janusz Tak sobie czytam i mysle ze kazdy tutaj pyta na wstepie o warunki kase a nie ma na uwadze w czym jest dobry co umie najlepiej w krótkim czasie robić Jestem w troche innej sytuacji bo w zspole nauczony jestem pracowac z zyczliwoscia i pomocą a spotkałem sie z takimi osobami co jada na zachód by sie tylko napić i cos ukraśc. I na uczciwego napeplac niestworzone rzeczy. Moze juz te czasy mineły..Ale i ja tez jestem starszy.Nie patrze na duze zarobki tylko zeby czas sobie wypełnić.Jak by sie taka praca znalazła pewnie bym sie jej podjął..Tylko nie wiem jak na to patrzy pracodawca.Pozdrawiam.

@krak.poczta@op.pl

Witam , proszę o kontakt 530930082 Pozdrawiam

xyz

WITAM , JAK AKTUALNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W FIRMIE ? CO JAKI CZAS ZJAZD? CZY SĄ Z TYM JAKIEŚ PROBLEMY? WYPŁATA CAŁA NA KONTO ? SĄ JAKIES ZALICZKI ? WARUNKI MIESZKALNE ?

@xyz

Witam . Firma rozwija się i cały czas pracuje nad poprawą wszystkich aspektów swojej działalności . Ze zjazdami nie ma problemów. Zjazdy są realizowane w rytmie 4/1 w porozumieniu z kierownikiem Projektu . Sporadycznie mogą być przesunięte w zależności od rytmu budowy lub dni wolnych od pracy. Wypłata w całości trafia na konto . Wypłata zaliczek jest możliwa i dopasowana do indywidualnych potrzeb pracowników . Zakwaterowanie w mieszkaniach , pokoje w 95% dwu osobowe , WiFi , toaleta , łazienka , kuchnia .

Krystyna
@Monter Michał Bladowski

Jak z tym zakwaterowaniem wygląda sprawa jeżeli chodzi o koszty? One są darmowe dla pracowników czy trzeba za nie płacić? No i co z tym czasem jak się zjeżdża - wtedy się płaci?

@Krystyna

Koszty związane z zakwaterowaniem oraz dojazdami ( jeżeli są planowe i ustalone z kierownictwem ) ponosi Firma . "No i co z tym czasem jak się zjeżdża - wtedy się płaci?" - Proszę sprecyzować pytanie .

aleksandersynak@wp.pl

Brak dos. na papierze a bez to stocznie , hotele , galerie , budynki mieszkalne - jako elektryk i na niskich pradach p.poz i dso (rozrzucanie okablowania po torach kablowych, budowanie torow, instalacja osprzetu , BEZ UZBRAJANIA SZAF KABLOWYCH I ROZDZIELNI ELEKTRYCZNYCH wole prace fizyczna a nie na stołeczku bez ruchu) 2010-2012 gewerba gdzies moze znajde faktory wystawiane jako monter z tego okresu) Wyksztalcenie: elektryk, brak SEPA (dawno minelo 5lat) ,samodzielnosc, j. angielski - dobry , j. niemiecki - komunikatywny (samouk z przymusu przez brak pracy z polakami i niechec turkow i niemcow do j. angielskiego z okresu) 2010-2012. DYSPOZYCYJNOSC ZA 2-3 MIESIACE bo musze dokonczyc aktualne zlecenie. CHETNIE WCZESNIEJ UMOWIE SIE NA ROZMOWE

@aleksandersynak@wp.pl

Witam , proszę o kontakt 530930082

Panlo

Witam jaka stawka dla elektryka z uprawnieniami na start? Staż 3 lata.

@Panlo

Witam , Stawki rozpoczynają się w Niemczech od 10 Euro , w Polsce od 20 pln . Ustalane są indywidualnie w zależności od faktycznych umiejętności , które są weryfikowane na budowie , oraz zaangażowania .

Ktoś
@Monter Michał Bladowski

wg. prawa w DE obecnie najniższa stawka to 12 euro brutto. Skąd zatem 10 euro? (rozumiem, że te 10 to na jakiejś polskiej umówię- proszę nie zapominać o dodatkach delegacjach itp , czy papier wszystko przyjmie.

@Ktoś

Zgadza się na ten moment jest to umowa polska .

Mirek

Pracuję w Niemczech, dobra stawka, umowa na pełen etat, kwatera Ok.

Kacp
@Mirek

Czy nadal Pan tam pracuje, czy faktycznie są tak dobre warunki jak przedstawiają na rozmowie o pracę ????

Jolanta
@Kacp

Pisałeś jakiś czas temu, wysłałeś do tego czasu swoje CV? Tak się zastanawiam, czy skoro szukają pracowników do Niemiec, to trzeba znać język, wiesz coś o tym?

BIURO
@Jolanta

Witam, Znajomość języka niemieckiego nie jest obowiązkowa , stanowi dodatkowy atut .

Ktoś
@Mirek

Proszę zauważyć, że aktualnie obowiązujące najniższe wynagrodzenie w Niemczech brutto to 12 euro na godzinę. Natomiast Nie mogę odnieść się do w/w firmy, ponieważ jedynie przypadkiem zczytałem ogłoszenie, w którym wymieniono też stawkę poniżej 12 euro /h ( nie podając brutto czy netto). Dziękuję.

@Ktoś

Witam . Podana wartość jest kwotą netto

Firma MONTER nie jest agencją pracy !!! Od wielu lat pracujemy dla tych samych Inwestorów na terenie Niemiec realizując kompleksowo wytyczone zadania , ale także wspomagamy kontrahentów na inwestycjach gdzie potrzebne jest wsparcie doświadczonych elektryków . Umowy są dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników . Zakwaterowanie jest realizowane przez Booking.com co gwarantuje wysoki poziom usług , a także możliwość reklamacji w przypadku złych warunków ! Nasza Firma nie szczędzi środków na narzędzia ubrania robocze , środki zabezpieczenia osobistego BHP dla pracowników , które również są dopasowywane do potrzeb danej Inwestycji .

Czy firma płaci premie za polecenie pracownika? bo pan Damian z biura powiedział że jak znajdę kogoś do pracy "nie musi nic umieć" to podzielimy się kasą.

Dziękujemy za informację , będziemy ją weryfikować . W Naszej Firmie zatrudniamy osoby z wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem na stanowisku elektryka . Kierownicy poszczególnych projektów weryfikują na budowie wiedzę oraz umiejętności nowych pracowników .

Zostaw merytoryczną opinię o Monter Michał Bladowski - Straszyn

• Jak się pracuje w Monter Michał Bladowski?

Zobacz opinie na temat firmy Monter Michał Bladowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monter Michał Bladowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Monter Michał Bladowski?

Kandydaci do pracy w Monter Michał Bladowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Monter Michał Bladowski