Cymerman

Zabrze

Opinie o Cymerman

pat

Długo szukalismy firmy, ktora podjelaby sie wykonania zabudowy naszego mieszkania a bylo to niezwykle trudne z powodu licznych skosow na poddaszu i ogolnej nieustawnosci mieszkania. Cymerman jako jedyny bez problemu podjal sie wykonania mebli i zostaly one wykonane wrecz genialnie ! polecam z calego serca

zadowolona

Firma godna polecenia, solidna i pewna

Pochopień

Wszystko tak jak powinno być - jakościowo bez zarzutu

joanna

Jedna z najlepszych firm meblowych w okolicy, znają się na rzeczy, monterzy znają się na swojej robocie. Za duży plus uwazam projekt komputerowy. Nie zawiodłam się, wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)

kuchnia

Jestem zadowolony z wykonanych mebli. Projekt i wykonanie na wysokim poziomie. Zamawiam u nich meble po raz kolejny i jak zawsze wszystko super :)

piotr

Meble z wysokiej półki. Mają dużo zleceń i swoje trzeba odczekać ale porównując do konkurencji to na pewno solidność wykonania i nie boją się podjęcia trudnych aranżacji. My jesteśmy zadowoleni z całości obsługi, polecamy

A.Nonomek

Beznadziejna firma,niesłowna,niestaranna.Nikomu nie polecam.

Zostaw opinię o Cymerman - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cymerman