P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 27 ocen.

P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR
5 27 6 1

Opinie o P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR

Administrator

Czy w firmie P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

i tak ma byc

jeśli możesz to proszę odpowiedz na moje pytanie dlaczego uważasz tak jak napisałeś, wiadomo, czasem można sobie ponarzekać, ale kiedy chodzi o pracodawcę trzeba być obiektywnym i doceniać co się ma ;)

jaja

Jest beznadziejnie. Nie polecam.

SRIK

ALE NAWET JAK SIE CHCE PRACOWAC SOLIDNIE TO POTEM I TAK CIE ZWOLNIA BO ZNAJDA JAKIS POWOD.BEZ SENSU

SRIK

PRACOWALO TAM DOSYC DLUGO.KIEROWNIK NIE NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.ZASTEPCA POWINIEN BYC KIEROWNIKIEM!!WIE O CO CHODZI CZASAMI TRZEBA WZIAC SIE ZA [usunięte przez moderatora] PRACOWNIKOM!!JA NIE NARZEKAM NA ZASTEPCE I REGIONALNEGO.WIEM ZE TO KIEROWNIK MNIE ZWOLNIL BO SIE WYSTRASZYL .DYREKTOR SPOKO ALE ON TYLKO PODPISUJE.FAKT ZE NIE SZANUJA LUDZI.E TAM SZKODA PISAC.BLE.OGOLNIE TRZEBA MIEC HCECI DO PRACY ZEBY TAM DLUZEJ POPRACOWAC!TRZEBA TYLKO CHCIEC!

Zostaw opinię o P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR - Bydgoszcz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P.U. STOPOL Sp. z o.o - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DYSTRYBUTOR