Opinie o Promont w Świebodzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Promont. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Promont o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promont w Świebodzice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Promont?

Jak długo trwa proces awansu w Promont?

Zależy jak się trafi raczej stanowiska są obstawione . Osoby wykazujące się i posiadające wiedzę często są szybko awansowanie . Możliwość awansu tak naprawdę ma każdy . Większość liderów brygadzistów kierowników to pracownicy awansowani z produkcji .

Pracownik Nowy wpis

Cały management to bliższa lub dalsza rodzina właścicieli. Możesz zostać brygadzistą ale powyżej tego bez koneksji nie da rady. Poza tym brak płynności produkcji. Wieczne zrywy bo trzeba na szybko coś zrobić. Brak planowania. Męczące na dłuższą metę. Z tego co wiem to brakuje im kogoś od myśli technicznej z nowymi pomysłami do projektowania większych inwestycji i wygrywania przetargów. Nie wytrzymują konkurencji.

Pracownik Nowy wpis

Właśnie odbierałam nagrodę z okazji jubileuszu 15 lecia pracy w firmie. Razem ze mną jubileusz odbierało prawie 10 osób. Wszyscy zadowoleni z pracy. Mało kto obecnie wypłaca nagrody jubileuszowe. Rotacja w zakładzie pracy jest naprawdę mała.

Zaintwresowany

Czy firma posiada automaty tokarskie? Jeśli tak to jakiej firmy ?

Operator
@Zaintwresowany

Tsugami, dmg, doosan/puma. Wszystko na fanuc w różnych wersjach.

postronny Nowy wpis
@Zaintwresowany

Z tego co słyszałem to mają dwa automaty stare DMG oraz avie. Dwie tsugami wzdłużne i ostatnio kupili pumę ale jaka dokładnie to nie wiem . Więc jest co ogarnąć.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Promont? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH

@były pracownik a to pracownicy się nie dogadywali między sobą ?

@Michał

Fatalne zarządzanie(usunięte przez administratora)niektórych pracowników (zwłaszcza kierowników) oraz chaotyczny z natury charakter produkcji firmy , powodowały, że czasami trudno było znaleźć wspólny język i to delikatnie mówiąc.

Promont - HR&Accounting
@były pracownik

To co napisałeś to mało powiedziane. Podczas samego procesu rekrutacji udało mi się przyłapać kadrową promontu na iluś kłamstwach dotyczących rekrutacji, stanowiska itp. - nagle wtedy kadrowa zaczęła robić focha i od tego czasu nawet nie chce ze mną gadać :)) autentycznie nie chce gadać ona nawet ze mną, w sumie to nawet mogę jej to udowodnić że tak jest :) Co do osób z kierownictwa to bardzo delikatnie mówiąc dość dziwni ludzie. Z kolei księgowa (córeczka właściciela) no cóż ja osobiście nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań żeby nie poddać jej jakiejś dłuższej obserwacji psychiatrycznej. Ogólnie firmę można polecić, można polecić osobom otępiałym, bardzo mocno zacofanym w rozwoju umysłowym bo tacy przynajmniej będą się tam czuli jak w raju. Im ktoś bardziej nieświadomy tym mu lepiej tam będzie :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Promont?

Jak ja tam pracowałem to tam nigdy nie było dobrej atmosfery

Samuel

Bardzo zmieniło się w firmie po wprowadzeniu wymagań sanitarnych?

Jest ok

Praca ok można się czegoś nauczyć zdobyć doświadczenie . Coraz lepsze maszyny możliwość przenoszenia między wydziałami . Ogólnie firma jest bardzo duża ale styl prowadzenia jak w małej firmie i problemy z tym związane . Na plus nie zwalniają bez powodu trzeba się postarać żeby stracić pracę . Przydał by się większy rygor bo niektórzy pracownicy wykorzystują " dobre serce prezesa " .

Mariusz

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z Was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie . Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od Promont?

@Mariusz

Najlepiej po znajomości, promont to jedna wielka rodzina i kolesiostwo.

Wiktoria

Widzę, że piszesz z pozycji byłego pracownika firmy Promont. Czy mogłabym zapytać, jak długo pracowałeś w tej firmie i dlaczego zdecydowałeś się zakończyć z nią współpracę? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Może jednak podjąłbyś jakieś inne aspekty pracy w firmie Promont? Ciekawi mnie chociażby orientacyjna wysokość wynagrodzenia czy socjal dla pracowników.

@Wiktoria

Zarabiałem 2 tyś na rękę jako frezer Cnc. Zwolniono mnie bo nie chciałem robić nadgodzin, które nie były płatne zgodnie z KP oraz przez intrygi kierownika. Praca była ok ale poziom jaki reprezentuje ta firma to prostactwo i nie przestrzeganie bhp. Najgorsza praca w mojej karierze.

Frezer

Nie zgodze się z Tobą. Pracuje w promoncie na obróbce skrawaniem już ładnych kilka lat, nawet domyślam się kim jesteś ponieważ na naszym wydziale raczej nie mamy rotacji pracowników. Nikt nigdy nie został zwolniony za nie robienie nadgodzin,a nawet największych gamoni jeżeli sobie nie radzili przenoszono na inne wydziały np montaż.Fakt nie mieliśmy płaconych dodatków nadgodzinowych jednak zmieniło się to i wszyscy chętnie pracują po 12h + soboty ;) Niezgodze się również z Twoją opinią na temat niskiego poziomu i prostactwa. Jest to duża firma , ale jednak rodzinna. Nikt nie wylicza Ci ile czego zrobiłeś , możesz wyjść na kawe , pogadać z kolegą ze stanowiska obok. Z urlopem , przepustką do lekarza nigdy nie miałem problemu. Nikt na nikogo nie krzyczy , wiadomo czasami są nerwówki gdy termin goni , ale gdzie tak nie jest..?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Promont?

master and servant

Oczywiście, że tak. Pracuje tutaj grono naprawdę doświadczonych pracowników, którzy mogą wiele pomóc i nauczyć. Liczy się chęc do pracy i nauki.

Wiktoria
@master and servant

@master and servant To super możliwość dla osób od razu po szkole. Jakie stanowisko obejmujesz w Promont i co należy do Twoich obowiązków?

spawacz

Niektorzy pracownicy dorabiają sobie na lewo w firmie i przykre jest to że nikt z tym nic nie robi lub nie chce zrobic.Może jakby to ukrocic to zarobki by może wzrosły no ale jak firme stać by była okradana to już jej probl ale mnie to wkurza i nie tylko mnie.

master and servant
@spawacz

Jeśli widziałeś takie zachowanie lub słyszałeś o nim, myślę , że powinieneś zgłosić to swojemu przełożonemu? Tak byłoby uczciwiej względem firmy. Nie sądzisz?

Spawacz
@master and servant

Taki pan z chusteczka na glowie okrada firme

obrońca

Może brakuje chęci do pracy natomiast chętnie przygarniamy kasę!!

Wacław

W tej branży to normalne, że tak jest ale w sumie to dobre miejsce do pracy jeśli ktoś to lubi.

Firma ma charakter przede wszystkim usługowy - produkcja mało i średnio seryjna. Mnóstwo zamówień z krótkimi terminami dostawy (również na całkiem nowe wyroby, które dopiero trzeba zaprojektować) połączone z kiepską organizacją, sprawiają, że w zasadzie na każdym dziale jest wielka spina aby zdążyć z realizacją na czas. Powoduje to sporą ilość braków, niedopracowanie wyrobów, brak możliwości precyzyjnego planowania produkcji (terminy cały czas się zmieniają), ciągłe poganianie przez przełożonych oraz bardzo często psuje atmosferę pracy. Pracownicy biurowi bardzo często zostają po godzinach - oczywiście charytatywnie. Pracownicy produkcyjni czasem też zostają. Podstawowe wymagania dla pracownika na dowolnym dziale to: odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu. Zarobki raczej przeciętne. Myślę, że możliwości rozwoju jakieś są - mnogość wyrobów i bogaty park maszynowy sprawiają, że sporo można się nauczyć. Przede wszystkim trzeba się jednak nastawić na natłok pracy.

CNC
@pracownik

100 % racji. Tak u nas jest

Mrx

Podobno w kazdym dziale siedzi jakis cwaniak z ktorym trzeba sie uzerac

tulbulator

mittii możesz coś napisać na temat tej firmy jaka atmosfera jakie płace itd... w przyszłym tyg mam umówioną rozmowę o pracę w tej firmie

Świebodziczanka

Brak opinii to w internecie dobra opinia.

świebodziczanin

podobno ta firma bardzo dobrze prosperuje i są dobre zarobki wiec co się dzieje takiego bo mam zamiar złożyć tam podanie o pracę... :)

Witam, ciekawe dlaczego o tej [usunięte przez administratora] firmie nie ma opinii chociaż jeszcze pół roku temu były i to bardzo negatywne. [usunięte przez administratora] KOLESIOSTWO !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Promont - Świebodzice

• Jak się pracuje w Promont?

Zobacz opinie na temat firmy Promont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promont?

Promont