Opinie o Invest lang w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Invest lang, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Invest lang o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest lang w Katowice

aloja16

Witam, pracowałam w Invest -Lang w Katowicach.kilka dni. O kilka za dużo! Szkoda czasu i nerwów.Atmosfera w pracy straszna, [usunięte przez moderatora] , donosicielstwo ,podjudzanie i podsłuchiwanie. Ogólnie dziadostwo stary, niesprawny sprzęt do pracy- telefony bez słuchawek i komputery z demobilu, brud ."Kierowniczka" niejaka M[usunięte przez moderatora] .kobieta toksyczna i ciągle na emocjach zachowuje się jak pani i władczyni. Dręczenie ludzi sprawia jej wyraźną radość, swoje problemy emocjonalne leczy poniżając innych.Ta osoba decyduje kiedy jest przerwa na śniadanie i czy można iść do toalety.Rotacja w firmie ogromna. Każdy na początek dostaje umowę zlecenie, co jest oszustwem, bo pracuje jakby miał umowę o pracę od 8-16 pod presją i kontrolą strażniczki M. oraz dodatkowo w sobotę. Liczy się tylko ilość sprzedaży, a nie klient czy pracownik. Cenione jest cwaniactwo,zdolność do naciągania klientów, dzięki temu firma zarabia. Dzisiaj zawiadomiłam Okręgową Inspekcję Pracy w Katowicach o sytuacji w firmie. Ostrzegam , nie dajcie się wykorzystać tej firmie "kogucik"!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Invest lang - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Invest lang